Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tesz tönkre valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tesz tönkre valaki tudat alatt egy jól működő/működhető kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Férfi részéről tapasztalom ezt:

"Jaj, jaj úgyis elhagysz", "úgyis vége lesz. "Jaj,jaj nem vagyok elég jó". "Jaj, jaj én is akarom,de nen teszek érte semmit"

"Jaj én szegény árva, csak átvernek a nők"


Mindezt úgy, hogy a kapcsolat működő képes, lehetne is belőle házasság...stb. de mégis ez megy a férfi részéről semmi más.

35+50+



2019. dec. 2. 20:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nincs valami olyan, amiért azt látja, hogy nem elég neked? valami amit csinál, vagy amilyen és téged elszomorít vele pl?
2019. dec. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igyekszem csak pozitívan reagálni,bíztatni,de akkor is azt kapom, hogy nem tartja magát elég jónak. Illetve, hogy biztos hazudok. (Pedig nem)
2019. dec. 2. 20:21
 3/16 A kérdező kommentje:

Mivel úgy érzem szüksége van a bíztatásra, így igyekszem pozitív üzeneteket küldeni minden nap, de akkor is azt kapom, hogy ez csak ideig-óráig lesz így vagy kamuzok.

Kezedem feladni.

2019. dec. 2. 20:26
 4/16 anonim ***** válasza:

ezt nem tudod megmondani neki? hogy ne féljen előre, ha nem lesz jó, ami simán benne van, akkor nyugodjon meg akkor majd majd kidobod? addig meg lazítson. hogy élvezzétek aznidőt amitek van, úgy hogy nem. tudjátok, hogy működni fog e ezbhosszútávon. meg a kockázat vállalása, meg a bátorság erény :D


(esetleg az nem lehet, hogy neki nem ok valami, de nem meri mondani?)

2019. dec. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
Tipikus önsorsrontás esete. Ha kiadod az útját, mert már normális ember nem bírja egy idő után ezt a pesszimizmust, akkor meg "Tudtam, hogy nem vagyok elég jó, csak hazudtál nekem..." Szerintem próbálj meg vele nyíltan kommunikálni. Az önértékelése nagyon nincs a helyén.
2019. dec. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Már többször elmondtam neki,de nem hiszi el.

Néha csend van 2 hónapig, aztán megint rákezd. 2 éve megy ez. Már nem bírom tovább bizonygatni. Sokszor van elegem, sokszor érzem, hogy nem bírom tovább.

2019. dec. 2. 20:46
 7/16 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy el akar magától üldözni, de még nem tudok kilépni,mert nagyon szeretem. De ez így nekem nem jó. Fáj.
2019. dec. 2. 20:48
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a jövővel kaocsolatos dolgot nem bizonygatnod kellene. mert azt nem tudod. de azt se, hogy neki te elég jó leszel e.


amúgy meg ezt is mondhatnád neki, hogy ezekből a kérdésekből azt érzed talán nem elég jó ez neki :D hátha akkor leteszi.

2019. dec. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
33%

Miért mondja mindenki azt, hogy nincs helyén az önértékelése? Ő ilyennek látja magát, akkor meg? Valószínűleg okkal, gyaníthatóan ő magáról ilyen képet alakított ki, mert mindenki ezt kommunikálta felé.

Az önbizalomhiányos férfi nem létezik, olyan férfi van, aki kimondja, ahogy bántak vele korábban. Ha mindenki rondának tart, akkor nem vagy szép hiába mondja azt EGY ember.

Nem fog megváltozni az énképe.

2019. dec. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#9 Olvasd el "Viktor E. Frankl: Mégis mondj igent az életre" .. utána rájössz (jobb esetben) hogy amit írtál, az csak kifogás!
2019. dec. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!