Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak a barátnőm szülein...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a barátnőm szüleinek? 20/f

Figyelt kérdés
Hopnap lesz a nagy bemutatkozás. 2hónapja vagyunk együtt. A barátnőm 18 éves. Viszont ők nagyon jómódúak 3 emeletes ház, mindenkinek külön autó. És sajnos vagy nem sajnos, nem ilyen családba születtem. Édesanyám munkanélküli, édesapám egy takarító cégnél dolgozik. Nem mondhatom hogy rosszul élünk, mert fiatal korukba aránylag jól kerestek, csak felmondtak nekik mert már idősek 59/60, mindkettőjüknek van diplomája, késői gyerek vagyok. Én egyetemista vagyok. Mit mondjak a barátnőmnek a szüleinek ha kérdeznek szüleimről. Mert nem azt szeretném mondani hogy"anyukám munkanélküli apukám meg takarít" hogy lehet ne ezt szebben megfogalmazni?
2020. jan. 3. 16:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*barátnőm szüleinek
2020. jan. 3. 16:54
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyu háztartásbeli lett egy ideje közös döntés alapján.Apu meg alkalmazott egy cégnél ami takarítóeszközöket forgalmaz :) És persze mindketten diplomások.
2020. jan. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
elmondod miért van így.
2020. jan. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ne adjatok a szülőknek alkalmat faggatózásra, semmi közük hozzá szerintem amíg nem házasodtok.

Ha mégis hosszabb időt töltötök együtt, kérd meg a barátnődet, hogy ebben az esetben utasítsa vissza ezt a kérést.

2020. jan. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne szégyelld a szüleid munkáját azt se ha per pillanat nincs munka. Felneveltek sokat koszonhetsz nekik. A párod szüleinek se több se kevesebb ettől. Én nem érezném magam ettől rosszul.
2020. jan. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Különben törvénytelen kor miatt felmondani, szóval ez nem stimmel.
2020. jan. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk úgy hogy nehéz volt az élet erdélyben, és magyarországon sem tudtak elhelyezkedni.
2020. jan. 3. 17:03
 8/13 anonim ***** válasza:

nem kell hazudni! az meg a + hogy a szülőknek minden joguk megvan hozzá hogy érdeklődjenek! még ha szegényebb családból is vagy a lényeg hogy te jól tanulsz és életképes jó karriert fogsz kiépíteni! ez esetben a társadalmi-anyagi különbségek per pillanat nem fontosak mivel nem a te szüleid fogják eltartani a lányukat...

és igen valszeg azt kell mondani hogy anyud viszi a háztartást...

apád meg ahogy írtad takarító CÉGNÉL dolgozik!!!

a lényeg hogy te is teszel érte hogy sikeres legyél nem pedig egy alulfizetet szakmád van...

2020. jan. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

az igazat.


Lányuknak akarsz "megfelelni" és nem a szülőknek.

2020. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Apám 61, anyám 59. Ha azt mernéd mondani, hogy idősek, szétrúgnám a valagadat. Még ilyet, hogy a 60 éves szüleit leidősözi. 😂
2020. jan. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!