Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezen csak a szakítás segíthet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen csak a szakítás segíthet?

Figyelt kérdés

Fel eve ismertem meg a párom.

Tudtam, hogy együtt el egy nővel (állítólag a közös gyerek miatt). De nekem azt mondta, hogy nincs köztük mar semmi. En pedig elhittem neki.

Megismerkedésünk utan egy hónappal o elköltözött onnan, erre ra 2 hónappal mi összeköltöztünk.

Utólag kiderült, hogy o ugyanúgy együtt volt a nővel. Persze azt mondja nem fekudt le vele.. de hat mit mondjon..

Ha en ezt tudom akkor nem is foglalkozom vele, de sajnos keson tudtam meg.

Kb 2 honapja tudom, de nem tudok belenyugodni abba hogy hazugságra epult a kapcsolat.

O nem erti meg, azt mondja már nem hazudik nekem.

De nem tudok benne bízni.

Szeretem, de nagyobb a csalódottságom mint a szeretetem.

Szerintetek van értelme vaby a szakítás a megoldás?


2020. jan. 4. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Te jó ég....na ilyen miatt van rossz véleményük az embereknek másokról...


El kellett volna már régen hagynod.

2020. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

együtt él a gyerekei anyjával, de nincs köztük semmi. És te ezt egyből megetted jó (naiv) kislány módjára?


Magadat okolhatod ezért csak.

2020. jan. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudom..nem is ertem miert voltam ilyen idióta es naív.

Sosem fog elmúlni ez az érzés?

2020. jan. 4. 16:23
 4/5 Hellmano ***** válasza:
Abba nem gondoltál bele, hogy a közös gyerek összeköti őket? És ha netán nem is lenne semmi köztük, mindig találkozni fognak a gyerek miatt (átadás/átvétel stb.) és bármikor beugorhat egy régi emlék és dugnak egy jót... nem értem, miért kell mindenkinek az ami nem jó? Mert egy gyerekes férfi az tuti nem jó , mégha azt is mondja őt nem érdekli már az asszony, akitől van a gyerek , nem jó party és kész.
2020. jan. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De igen el fog múlni amint otthagyod és mással kezdesz el foglalkozni.
2020. jan. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!