Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem, mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem, mert nem lett szerelmes, hogy tudnám meghódítani?

Figyelt kérdés

3 hónapig voltunk együtt, én szeretem, azóta nincs senkije, mit tegyek?

20L


2010. júl. 21. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress mást ezt már hülyeség lenne folytatni
2010. júl. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tud megszeretni, az neked s csak rossz lesz, én is azt javaslom keress mást, vagy ha nagyon nem megy a felejtés tedd féltékennyé hátha feltámad benne az ösztön, hogy "ő az enyém" ... ha ez sem használ tényleg hagyd..
2010. júl. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a párommal több mint egy évig voltam együtt mikor ugyanezt eljátszotta. Sajnos szerintem sem lehet már az ilyet visszaszerezni, én próbáltam, de azzal csak azt értem el, hogy még bunkóbb lett velem... De ki tudja, lehet hogy az életetek úgy alakul, hogy megint találkoztok és akkor lehet valami... A féltékennyé tevés pedig szerintem... Nem biztos, hogy azzal elérsz valamit, mert pl én azt a barátom úgy próbáltam visszaszerezni, hiába, majd pedig jött egy másik, miután szakítottunk, ő próbált engem féltékennyé tenni, de mivel nem szerettem már őt, ezért azt gondoltam, hogy legalább boldog vele...
2010. júl. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogyan tegye féltékennyé ha a fiú dobta azzal az indokkal, hogy NEM szereti!? Másképp mondva szar ik rá.. engem is próbált a volt barátnőm féltékennyé tenni amikor otthagytam.előttem kavart a fiúkkal énmeg odamentem az 1ik igenjó és szép barátnőmhöz és lekaptam.az exem meg elment sírva. ennyit a féltékennyé tevésről! szerintem hagyd majd találsz jobbat!
2010. júl. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen történt velem is. 4 hónapig jártunk, nem lett belém szerelmes, kiderült h közben másik lány érdekli... szakított velem, azzal a lánnyal nem lett semmi és utána én is megint bepróbálkoztam, 2 hétig ment a huzavona h hát nem tudja mit akar, jó neki egyedül. Utána beközölte h maradjunk barátok csak, mert "mindkettőnknek túl kell lépni ezen", rá 1 héttel már más lánynak írta ki h így szereti úgy szereti :)

Semmi esélyed nála, fogadd el és lépj túl rajta. Ismerkedj új emberekkel, élvezdd a bókokat amiket kapsz fiúktól, de még ne vágj bele újba, először légy túl rajta :)

2010. júl. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!