Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal egy évig voltunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal egy évig voltunk együtt, és én sokszor más fiúk után nézegettem, ő ezt megtudta, és nem bízik bennem, és szakított velem. Hogyan tudnám újra meghódítani?

Figyelt kérdés
Soha nem csaltam meg,amíg jártunk; nem feküdtem le senkivel,de még csak egy csók sem történt. Csak más fiúkkal is chateltem,elég kétértelmű dolgokról. (akarna-e velem járni stb...) Ő ezt meglátta,és azóta nem hisz nekem. Úgy érzem,hogy elvesztettem a másik felem, és nem tudom mit csináljak. Hogyan lehet felépíteni a bizalmat újra valakiben? Vagy felejtsem el és ne erőlködjek mert csak időpocsékolás?
2008. ápr. 27. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy marhaságot csináltál. Szerintem ha eljárszottad a bizalmát, akkor már nem sokat tehetsz. Nem fog benned bízni. Nem kellett volna másokkal kétértemű dolgokról beszélni. Megpróbálhatod elmagyarázni neki, hogy szereted, és nem csaltad meg a szó szoros értelmében soha, de ez nem jelenti azt, hogy újra összejöttök.
2008. ápr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De minek csináltál ilyeneket, ha szereted? Ha szeretek valakit akkor nem csetelgetek másokkal, hogy járna-e velem stb...

Ha úgy érzed időpocsékolás lenne, akkor minek kérdezed?

2008. ápr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te tényleg hatalmas baromságot csináltál.Ha szereted, akkor miért csináltál ilyeneket?Lehet, hogy Ő neked a másik feled volt, de hogy neki te ezután nem leszel az, az elég egyértelmű.Olvastam valahol, hogy az ember a másik fele mellett el is sétálhat, de el is veszítheti...mint gondolom most te is. De, hogy a kérdésedre is válaszoljak: ha tényleg nem csaltad meg és sosem gondolkodtál azon, hogy elhagyd, akkor talán még van esély, ha ezt ő is megérti...de ettől függetlenül, tényleg nagyon elszúrtad, én sem bíznék benned.
2008. ápr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én nem tartom olyan nagy marhaságnak mint az előttem szólók. Ha számodra ez jelentette a kikapcsolódást akkor jól tetted. Azon gondolkoztál már, hogy miért tetted? Valóban szeretted ezt a fiút? És ő valóban szeret/szeretett téged elsőre elhiszi rólad, hogy megcsalod?

Ha fontos neked, semmiképpen nem időpocsékolás, idővel ő is megértni, hogy egy kis flört nem a világ vége és hogy neked fontos az, hogy szépnek, barátságosnak lássanak az emberek.

Azért azt mégsem kellene, hogy másokat azzal hülyíts, hogy járnál velük, közben pedig nem...

2008. ápr. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy oka van annak amiért ezt hiszi. A logika ezt diktálja. Egyébként is azt írtad, hogy mióta meglátta ezeket a dolgokat, azóta hullottatok széjjel. Egyébként felőle tapasztaltál hasonló dolgot? Ő össze akrt jönni melletted másvalakivel? Szerintem ha már egy chatelés arról szól, hogy járnál e mással, akkor ez már régen túllépte a flört határát. Teljesen megértem a barátodat, én is szedném a sátorfámat.
2008. máj. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!