Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt tudom, hogy a fiúk később...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt tudom, hogy a fiúk később érnek meg arra, hogy családot tervezzenek...stb, mint mi, nők.De mennyi idő kell egy huszon éves fiunak,aki sokat csalódott,hogy szerelmes legyen? Mennyi időnek kell eltelnie?

Figyelt kérdés
2008. nov. 19. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
A családtervezés és a szerelembe esés két külön dolog, ne keverd össze őket.
2008. nov. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem akarom össze keverni,tudom hogy van különbség.De mennyi időnek kell eltelnie,hogy ujra szerelmes legyen egy férfi?
2008. nov. 19. 12:49
 3/5 anonim ***** válasza:
X időnek.
2008. nov. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
-.-
2008. nov. 19. 16:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy mennyire csalódott a nőkben. Egyébként ez is egyén függő mint sokminden más is. És azért tenni kell, hogy valaki szerlmes legyen beléd, és ha minden tetszik neki benned, nem idő kérdése...
2008. nov. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!