Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan zárjak le magamban egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zárjak le magamban egy két éve véget ért kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Első komoly szerelem volt mindkettőnk részéről. Azt hittem, már sikerült lezárnom, de most "kénytelen" voltam pár napot az exemmel tölteni, plusz előkerült egy csomó régi emlék is, és elég sokat gondolok rá megint.

(És éreztem rajta is, hogy ő is vonzódik hozzám még mindig.)


2011. aug. 10. 00:01
 1/5 DiMalto ***** válasza:
dugjatok 1et aztán majd lesz valami
2011. aug. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen gondom, mondjuk enyém továbbtartott. Ez egy darabig fájni fog, de ha egyszer vége, akkor vége. Ne folytassátok, nem lesz jó vége. Próbálj másra gondolni, bár ez ilyenkor elég sz@r tanács. Menj el bulizni, olvasgass, nézz filmeket, menj el ismeretlen emberek temetésére és sírd ki magad. Utána jobb lesz.
2011. aug. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szeress bele másba az elég jó felejtésre vagy rúgj be az mindent megold.
2011. aug. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem zárult maradandó sérelmekkel (megcsalás, anyázás, verés stb..) ha már jó ideje külön vagytok, alkalmatok volt más tapasztalatokkal bővülni, és nincs új barát/barátnő a képben, és tényleg szerettétek egymást akkor talán érdemes azon is elgondolkodni hogy miért ne kezdhetnétek újra? Bocs hogy adom alád a lovat, de szerintem lehetne még egy esélyt adni a dolognak. Ha túl sok tény szól amellett hogy jobb ha külön vagytok, akkor keress új pasit. Bulizz, ismerkedj!
2011. aug. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az elsőre inkább nem is reagálnék. A berúgást kihagynám, az nem old meg semmit. Folytatni nem akarom, már csak azért sem, mert három hónapja együtt vagyok egy sráccal, és szeretem őt. Egész eddig nem is gondoltam az exemre...
2011. aug. 10. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!