Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akarnátok egy olyan kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarnátok egy olyan kapcsolatot amiben a pasi már az első randin bejelenti, hogy ő mostmár feleséget keres?

Figyelt kérdés
Ő 22, én 20. Még nem is voltam szerelmes soha, ő meg egyből azzal kezdi, hogy úgy tervezi, hogy a következő barátnője lesz a felesége. Egy kicsit elriasztott. Várom a véleményeteket.
2010. júl. 21. 11:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
akkor ha én meg férjet keresnék, de úgy tűnik itt nem ez az eset áll fenn
2010. júl. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mármint az utánad következő?
2010. júl. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben -vagyis csak te ismered a pasit-, nyugodtan hagyatkozz a megérzéseidre!


Itt mindenki a saját tapasztalatával tud előhozakodni, amelyekben mások szerepelnek, nem pedig te és a kérdéses udvarló.

2010. júl. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem csodálkozom rajt, hogy ez elriaszt, és valószínű jól jelez a belsőd, hisz még nem is ismered a szerelmet, hogyan gondolhatnál házasságra, ráadásul így erőltetve nem lehet egy kapcsolatit kezdeni, mert az sem alakul ki ami esetleg benne lett volna kettőtökben. Mondd el te is a véleményed, nem kell ,hogy úgy érezd, neked kell dönteni, dönthet ő is úgy hogy nem akarja ezt, ha nem felel meg neki amit adni tudsz.
2010. júl. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
téged akar elvenni vagy a te utánad levő barátnőt?
2010. júl. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonlókat mondott, pl.: Olyan lányt keres akivel leélheti az életét, vagy hogy 3-4hónap múlva ő velem akar lakni, hasonlók. Aztán ahogy egyszer meglettem neki, azóta nem is beszél velem, tehát ennyit erről:D Nem kell készpénznek venni.


a pasi 27volt én meg 18

2010. júl. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszi, írhattok még. Engem akar.
2010. júl. 21. 11:35
 8/20 anonim ***** válasza:
Én szerintem bele mennék.Biztos nem úgy értette hogy holnap majd már össze is házasodtok.Ha nem fog menni a kapcsolat tuti nem akar majd annak ellenére is elvenni.Majd idővel összeszoktok és ha jó minden akkor jöhet a házasság.De mivel még nem voltál szerelmes hááát nem tudom.De én itt vagyok 21 évesen másfél éves a fiam és van 20hetes pocaklakóm is:)A férjemet 15 évesen ismertem meg ő volt nekem az első nagy szerelmem én meg az övé:) és még azóta is tiszta szívből szeretjük egymást:)
2010. júl. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Attól, hogy "keres", még nem biztos, hogy te leszel az.

Én is férjet "kerestem" mindig, de csak 31 évesen találtam megfelelő pasit.


Inkább úgy kell ezt értelmezni, hogy komoly kapcsolatra vágyik, nem kalandokra. Ebben nincs semmi rossz.

2010. júl. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Minél fiatalabban mondja ezt vki, annál gázabb a szitu.

22 évesen mit akar feleséget 1-2 tali után?

2010. júl. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!