Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja nem akar még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja nem akar még lefeküdni, de wellnessezni meg el akar vinni?

Figyelt kérdés

Még nem vagyunk együtt.

Azt hiszi nincs annyi eszem, hogy ott majd meg akar fektetni? Akkor minek ez az átlátszó duma, hogy nem akar még ennyire au elején lefeküdni.


2020. jan. 5. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lefektetés előtt akarja látni a testedet.

Szerintem tényleg nem akar még lefektetni. Étvágyat akar csak csinálni hozzá. Ne csodálkozz!

2020. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy?? Ha akarsz dugni, akkor menj vele, és hagyd meg a helyet a spontaneitásnak! Nem kell mindent előre leegyeztetni. 😃
2020. jan. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kísértetiesen hasonlít ez az exemre.. :D hogy hívják?
2020. jan. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
Nekem a párom meg attól volt anno kiborulva, hogy amikor végre lehetőségünk lett volna kettesben maradni és szexelni akkor nem ugrottam rá, ez kb 2 héttel a megismerkedésünk után volt. Ízlések és pofonok!!! :)
2020. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!