Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évekig tartó kapcsolatból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évekig tartó kapcsolatból kilépett a párod elhidegülés miatt, majd hónapok után újra felbukkan, ti visszafogadtátok? Mi lett belőle 25/L

Figyelt kérdés
Könyörögtem hogy oldjuk meg, de nem akarta és elment. Majdnem 4 hónapig nem tudtam róla semmit, de most megkeresett, azt mondja boldogtalan és hülye volt...

2020. jan. 5. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak épp kéznél vagy és jó lesz neki veled lefeküdni egyszer-kétszer. Kicsit olyan szituáció ez, mint a Formaegyben, mikor Alonso elhagyta a Reanult-ot, aztán mikor beszopta a McLarennél, akkor szépen visszakullogott "jobb híján".
2020. jan. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Dobd ki a francba. Elképesztő, hogy az előzmények után számodra ez még egyáltalán kérdés.
2020. jan. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Eszedbe ne jusson, csak rosszabb lesz. Azt hitte talál jobbat, de ha ló nincs a szamár is jó..
2020. jan. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3


Pedig az csak a lovas szendvics esetében igaz, hogyha nincs ló jó a szalámis.

2020. jan. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Annyit reménykedtem és vártam hogy észhez térjen, nem kerestem, nem zaklattam, de most hogy itt van amire vártam... nem tudom, bennem is az van hogy nem jött össze mással, ezért maradok én. Hiába hiányzik, és hiába akarom, nagyon megvagyok bántva, és félek hogy megint lelép, ahogy egyszer már megtette.


Mások pozitív élményeiből próbáltam meggyőzni magam, de nyilván két egyforma szituáció, és ember sincs...

2020. jan. 5. 21:11
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

A gyenge emberek sajátossága, hogy ha felsülnek, kapnak egy pofont az élettől akkor megpróbálnak visszakozni a biztosba amit önként és dalolva hagytak ott.

Ne foglalkozzál ilyen férfival, soha nem leszel nyugodt mellette, mert egyszer már lemondott rólad. Nekem a volt nejem ugyanezt eljátszotta, nem véletlenül ment el tőlem és amikor a másik férfi otthagyta akkor tőlem kért segítséget. Mind a mai napig szeretem(azt a nőt aki gyereket szült nekem), de azt soha nem bocsájtom meg neki, hogy elhagyott egy másik férfiért és elszakította tőlem a fiamat.

A helyén kell kezelni a dolgokat és kizárólag a tényekre koncentrálni. Egy gyereknél még meg lehet bocsájtani egy félrelépést, egy felelőtlen döntést, egy felnőtt férfi esetében már mások a szempontok szerintem.

2020. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jött be neki a másik. Vissza a bejáratotthoz... Fogadná a halál.
2020. jan. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Szóval felelősséget nem vállalt, cserben hagyott a szarban, telibeszarta, hogy te mit éreztél, mert nagyjából ennyire volt képes párban gondolkodni azzal a 2 agysejttel és most hülyének néz.


Hát nem is tudom, mit tennék... Mondjuk rábąsznám az ajtót azzal, hogy tessék, akkor tapasztald meg, nekem milyen volt akkor.

2020. jan. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én visszafogadtam, boldogan, és úgy gondoltam, ez sikertörténet. Néhány év, és váláshoz jutottunk, ekkor már én akartam. Megtudtam, hogy női voltak mellettem, én meg jó voltam a biztos háttérnek.
2020. jan. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobb híján mégis te kellenél neki... 😃😃😃 Min kell gondolkodni? Amint talál mást, le fog lépni. Nem azért jött vissza, mert te kellenél neki, hanem mert nincs más...
2020. jan. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!