Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy viselnètek, ha 5 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

B.R.H. kérdése:

Ti hogy viselnètek, ha 5 éve tartó kapcsolatban, mèg mindig külön élnètek?

Figyelt kérdés

2019. nov. 29. 22:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Hány évesen? Ffiaknak nem erősségük a döntés és a felelősségvállalás sem...
2019. nov. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
#1. Ehe...mintha nem ezzel szopnék én meg az utóbbi időkben, csak nőkkel. Nem biztos, hogy ez nemi sajátosság. :p
2019. nov. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Nekem elegem lett 3 év után és szakítottam!
2019. nov. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Én meguntam és leléptem, pont 5 év után. Semmi értelme nem lett volna abban a kapcsolatban maradnom.
2019. nov. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Sehogy, mert maximum 1 évnél kezdenék valami hasznosabbat az életemmel, ami többet garantál jövő szempontjából. Egy év tökéletesen elég eldönteni két felnőtt embernek, hogy mit és mennyire komolyan akar egymástól.
2019. nov. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Azért nagyon nem mindegy milyenek a körülmények. Hány évesek a felek, milyen az anyagi helyzetük stb stb. Ha úgy vannak együtt 5 éve hogy pl 17 évesen jöttek össze es meg mind a kettő tanul és nem dolgoznak akkor szerintem teljesen érthető a dolog.

Az is más ha kb 0 a tőkéjük.

Nyilván más a helyzet ha mindkettő évek óta dolgozik és keres rendesen.

Túl kevés az infó.

2019. nov. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Az ismerőseim pont ez miatt mentek szét 6 év után. 21 éves korukba jöttek össze, akkor még mindketten tanultak. Később elkezdtek dolgozni, de a kettejük fizetése nem lett volna elég egy albérlet fenntartására, ételre, ruhára stb. pedig tanultak sokat. Hitelt nem akart felvenni az egyik fél, hogy házat építsenek/vegyenek. Sajnos a mai világba elég nehéz saját életet élni, de egy kapcsolatba két ember, ha igazán szeretik egymást egy az, hogy nem ez miatt fognak szét menni, a másik meg az, hogy mindent megpróbálnak együtt megoldani!! Szóval, akik ilyen dolgok miatt szét mennek, azok jól is tették, valószínűleg nem egymást keresték igazából.
2019. nov. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy. Én komoly, felnőtt kapcsolatra vàgytam. Nem jàrogatnék senkivel 5 éven àt, mert minek. 1 év és összeköltöztünk. Úgy voltam ezzel mindig, hogy aki erre nem àll készen érzelmileg ennyi idő utàn, azzal nincs keresni valónk egymàs mellett. ( Nàlunk a hàzassàg is megvolt fél év együttélés utàn).
2019. nov. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodnék, hogy van-e jövője ennek a kapcsolatnak. 5 év utána, ha csak nincs borzasztó nagy akadály, akkor azért már illik összeköltözni, sőt. Mi 4 évig éltünk külön, távkapcsolatban, szóval ezért tartott eddig. Amint befejeztem az egyetemet, mentem utána. Fél éven belül az eljegyzés is megvolt, nyáron pedig az esküvő is. Azt gondolom, aki ennyi időt vár az összeköltözéssel, az vagy nem is akarja igazán ezt az egészet, mert kényelmes neki így, vagy fél az elköteleződéstől.
2019. nov. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Max fél évet vártam volna.
2019. nov. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!