Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kezel úgy mint a kishúgát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezel úgy mint a kishúgát?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt a párommal akivel 8 év korkulombseg van koztunk, az o javara. Ez eleinte egyaltalan nem zavarta, rendszeresen megjegyezte, hogy mennyivel erettebben viselkedek mint akar az o korabeli lanyok stb. Korberajongott, kitett magaert nagyon, igy szepen lassan sikeult elhitetnie velem, hogy nem lesz gond a korkulombseg koztunk. Nem vagyok az a tipus aki tuljatsza magat, teszi a nagylangyt, 20 eves vagyok nem viselkedek ugy mint aki 40 de mondjuk o sem. Onallo vagyok, igy hoztak a gyerekkori korulmenyeim, ha nala vagyok mosok, bevasarolok, fozok es takaritok ra, nem erzem ugy, hogy gyerekesen viselkednek. Persze Mindenkinek vannak gyerekes dolgai szerintem ez termeszetes, nem tunt ugy, hogy ezek barmiben befolyasolnanak barmelyikonket. Egeszen egy par honappal ezelottig. Nem tudom sajnos esemenyhez kotni, inkabb csak ugy az “elkenyelmesedessel” jott az, hogy a korabbi rajongasbol atment egy gyerekkent/hugicakent/jatszopajtaskent valo kezeles. Van egy vele egyidos batyjam, szerintem akinek idosebb fiu tesoja van erti mire gondolok. Lekezelo jatekos utogetesek, fejsimogatasok mint egy kutyanak, tiszteletlen becenevek (konkretan a sajat nevemet nem hallottam honapok ota a szajabol csak valami idetlen gunynevet vagy ferfi nevet amit o viccesnek talal) birkozasok stb. Irritalo es tiszteletlennek erzem. Es onmagaban nem is ez a problema, hanem hogy mar nincs olyan amikor nem igy kezel. Rosszul esik, hogy nem erzem nokent kezelve magam, nem kovetelem csak egyszeruen jol esik egy nonek ha nokent van kezelve nem pedig kistestverkent akit szivatni lehet plane a parja altal. Igenyelnem a kedves simogatasokat vagy bokokat de hiaba kerem hogy mondjuk maszirozzon meg kicsit, szandekos fajdalomkeltes a vege. A szeretkezesek gyakorisaga is csokkent amit en igenyelnek de o lekoptat minden halvany utalast, napi tobbszorosrol heti-ketheti egy-egy alkalomra. Rosszul erzem magam, es hiaba probalom kerni, hogy ne csinalja egyszeruen nem hat. Nem szeretem az “osszegyujtunk mindent vki ellen aztan a fejere zuditjuk” hozzaallast, ezt elkerulnem. Tud esetleg valaki segiteni, hogy mi idezhette ell ezt a valtast, illetve hogyan oldhatnam meg?

2020. jan. 6. 00:37
 1/6 A kérdező kommentje:
*korkülönbség bocsi
2020. jan. 6. 00:41
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig meg kell beszélned vele, hogy te hónapok óta nem érzed magad nőnek mellette és ha folytatja ezt a viselkedést akkor elveszít.

Ha az őszinte beszélgetés nem segít, nem változtat akkor nem ugyanazt várjatok el a kapcsolatban és nincs is értelme folytatni.

Amúgy a 8 év korkülönbség nem olyan hatalmas, mint ahogy írásban érezteted.Siman működhetne is.

2020. jan. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az elkényelmesedésből jött, hogy már nem látja benned a nőt.

Ez lehet reakció is.

2020. jan. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Most már "megvagy" nem kell színészkedni és körberajongani, hanem önmagát adhatja. Azért csinálja mert nem igazán szeret és nem igazán tisztel, és attól lesz egy csöppnyi önbecsülése, ha téged (vagy akit tud) lenyom. Ne hagyd, mert minél többet tűrsz, annál több sebet gyűjtesz be. Már az első ilyen megalázó viselkedésnél szólnod kellett volna.
2020. jan. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
váltani kell. Ezután szokott jönni az agresszió, alkoholizmus stb.
2020. jan. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Elsö ilyennel màr èreztetni kellett volna hogy nem jatszotars vagy.

Gondolom eleve igy jöttetek össze is.

2020. jan. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!