Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elkérnétek a párotoktól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elkérnétek a párotoktól a rezsit?

Figyelt kérdés

Egy hónapra átcuccoltam hozzá, ameddig albit váltottam, adtam neki egy tizest (az ő lakása), amit elfogadott, de nem kérte magától. Viszont én korrektnek éreztem. Utána még most két hétig dekkoltam nála, és elkérte a márciusit is... egy kicsit rosszul esett... de lehet jogosan kéri el. Viszont nekem nincs sok pénzem, lehet ezt nem vette figyelembe, vagy csak attól félt, hogy visszaélek azzal, hogy neki van pénze (pedig nem érdekel ez a része a dolognak). Én fordított esetben nem kértem volna el, oké nála volt még 2 hétig de azt hittem ez nem baj. Meg is beszéltük, hogy átmegyek az albérletbe erre elkéri tőlem a pénzt, mint valami idegentől.

Szerintetek?


2019. márc. 26. 15:05
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
23/L
2019. márc. 26. 15:06
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Ez ultra gáz.
2019. márc. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Kifizetném, mennék az albimba és kb szóba se állnek vele többet.
2019. márc. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
12%
Gáz elkérni, de te is gáz vagy, hogy nem adtad oda magadtól, vagy legalább nem próbáltad meg valahogy viszonozni.
2019. márc. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Párod?? Tévedésben vagy. Max a qrogatod.
2019. márc. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt? Egy pár hetes kapcsolatot nem biztos, hogy ingyen elszállásolnék hetekre. Mondjuk ha fel sem merült, hogy végleg összeköltözzetek, ha már adódott az alkalom, akkor még nem lehet túl komoly a kapcsolat. Jobb lett volna előre tisztázni. Tőleg is elég flegma egy havi lakhatásért odavetni 10ezret, de a párod is szólhatott volna már az elején, hogy akkor x forinttal be kéne szállnod.
2019. márc. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
10e biztos nincs a rezsirésze, fűteni a pasi akkor is fog ha nem ott lakik a Kerdező; villany szinten minimalissal több, egyedul a viz amit folyat a Kerdezo...szóval szimplan szarr**o a pasi.
2019. márc. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem kérném el, viszont én odaadnám. Talán kettős mérce vagy baromság, de nem laknék még a páromnál sem úgy, hogy nem viszonzom ezt.

Amiért nem kérném el az az, hogy rezsit, kaját, albit amúgy is fizetném akár ott van akár nincs. Meg egyébként is ez olyan alap dolog szerintem, ha nincs hova mennie akkor jöjjön nyugodtan. Amire kényesebb lennék az a házimunka. Két ember azért több mosatlant hagy, könnyebben csinál kupit stb. Nem kérnék egy forintot se csak szálljon bele kicsit a házimunkába.

De mindegy is, lényeg a lényeg, adni illik, elkérni nem. Én mondjuk tudom a páromról, hogy el se fogadta volna ha lett volna ilyen. És bennem is felmerült a kérdés, hogy ha nem pár hónapos kapcsolat akkor nem lett volna egyszerűbb, ha maradtok egy lakásban?

2019. márc. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Bence_ ***** válasza:
100%

Ha valaki oda költözik egy hónapra és kedvelem + belefér anyagilag, hogy ott legyen biztosan nem kérek semmit.

Vigyen el fagyizni, vagy moziba, sétálni, csináljunk együtt valamit ami élmény.

2019. márc. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
8-as, de ha összeköltöznétek a te lakásodba hosszútávon, akkor elkérnéd, nem? Mert akkor sem kell többet fűteni, de akkor is.
2019. márc. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!