Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj ha a nő keres jobban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj ha a nő keres jobban?

Figyelt kérdés
9 éve vagyunk együtt a párommal, én 30,ő 28 éves. Mindig is én kerestem többet és most hogy ez egy haveri összejövetelen kiderült, azóta kapjuk az ívet. Hogy nő létemre én hordom a nadrágot, (nagyon paraszttól meg hogy "mellékállásom" van) meg hogy a párom egy eltartott meg hasonlók. Nagyon durva volt és nem értem, ekkora baj az még mindig a mai felfogásban ha a nő sikeres és több pénzt keres mint a párja?
2020. jan. 6. 22:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy azóta a párom visszahúzódóbb lett velem, vagy beszólogat, pedig eddig minden rendben volt.
2020. jan. 6. 22:13
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem abszolut nem hacarna de némelyik férfi nem birja elviselni a túlzott büszkesége miatt...ha két ember igazán szereti egymást ilyenen fel sem szabadna akadnia egyik félnek sem! 26F
2020. jan. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noren1989 ***** válasza:
Valószínűsítem a baráti társaságban adta a keménytökű donjuan-t, és most így kicsit csökkent a reputációja -> besértődött.
2020. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

De most komolyan ez durván és nem poénból ment? Bocs, de elég gáz barátikör. De komolyan, ha ez tényleg számít nekik, hogy ilyen alapján ítélnek meg titeket. Ráadásul ami tök nem számít.


Ezt nem tudjátok megbeszélni a pároddal, hogy mennyire ultragázak? és hogy titeket nem érdekel, ha nem szeretnek titeket, nem muszáj együtt tolni.

2020. jan. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem barátok csak haverok,ismerősök. Van köztük egy nagyon nagy hangú, nőket lekezelő barom és a párom normálisan megjegyezte, hogy nem minden nő pénzéhes és a férje pénzét költi, meg hogy én jól keresek még többet is mint ő... Szóval röviden kb így kezdődött. Akkor kezdtek el beszólogatni nekünk.
2020. jan. 6. 22:26
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem kell, hogy olyan emberekkel töltsétek az időt, akik nem szeretnek titeket. de tényleg. azokkal barátkozzatok, akiknek fontosak vagytok és jót akarnak nektek. azt akarják, hogy jól érezzétek magatokat, akik erősíteni akarnak titeket.
2020. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Noren1989 ***** válasza:
100%
Na jó, revideálom a válaszom. Tűrhő a baráti társaságotok.
2020. jan. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, csak a haveri tarsasagotok proli, en nem talalkozgatnek veluk gyakran.
2020. jan. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Én is többet keresek mint a párom.Viszont én erre azt szoktam mondani,hogy így is van jól,mivel sokkal többet költök.
2020. jan. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!