Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így normális?

Figyelt kérdés
Tehát 1 éve vagyunk együtt. Én 21 éves nő vagyok ő 32 férfi. Minden rendben van köztünk egyetlen egy dolog van ami állandó vitát szül. Ő szeret néha elmenni a haverjaival kártyázni mondjuk egy szombat este vagy pl múltkor szerda este meccset nézni. Vagy csak szimplán néha este atugorni egy haverhoz. Meg már mondta h igenis lesznek fiús bulik.... Nekem ez rosszul esik. A válasza mindig az h ez nem börtön kössem le magam menjek el a barátnőimhez én is őt nem zavarja a csajos buli sem. De én valamiert nem tudom jól erezni magam nélküle...valamelyik nap újra fel jött ez a téma és mondta h igenis kell külön is lenni mert ez a normális. Tudom h nem rendszeresen csinálja ezt de rögtön az jár a fejemben oké lehet h ez most csak havi egy két alkalom aztán később majd egyre sűrűbb lesz..ti mit gondoltok? (Együtt élünk egyébként)
2020. jan. 7. 08:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, hogy ennyire társfüggő vagy. Ha nem passzoltok, keress mást. Teljesen normális, hogy az ember lóg a barátaival.
2020. jan. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kapcsolatotokban itt jön ki a korkülönbség, ha másban nem is.

Fiatal, féltékeny társfüggő lány vagy.

10 év múlva már te is máshogy fogod látni ezt a témát és meg fogod érteni.

Hagyj neki teret.

2020. jan. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem, szerintem sem normalis ez a faszi, hogy meg elvisel teged.
2020. jan. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van! Nőj fel hozzá!
2020. jan. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

Kedves második, ne általánosíts! Én 22 éves nő vagyok, a párom 30, de én nem akarom magamhoz kötni, nem vagyok társfüggő. Ez szerintem inkább személyiség, mint életkor függő.


Kérdező, a párodnak igaza van. Meg kell tanulnod nélküle is jól érezni magad. Te hogy éreznéd magad, ha az egyik barátnőd hirtelen elkezdene teljesen elhanyagolni amikor összejön valakivel? Meg egyébként is, később is lesznek olyan helyzetek az életben, amikor valamiért nem lesztek együtt, olyankor mit fogsz csinálni? Napokig szenvedsz egyedül?

2020. jan. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%
Igaza van a pasidnak: tarts te is szeretőt akihez néha eljársz.
2020. jan. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces vagy....
2020. jan. 7. 09:18
 8/16 anonim ***** válasza:

Ő ilyen. Havi 1-2 az piçsa. Én pár nap múlva leszek 32, de sosem voltam ilyen haverozós, túlzottan csavargó típus, mindamellett, hogy az értelmes, igényes kikapcsolódást preferálom, ld. sportolás, túra, kirándulás stb. De néha kell a pofázás, meginni 1-2 sört. Pofázás baráttal heti-másfél heti 1x 2 óra. Sörözés havi-másfél havi 1, meg 2-3 hetente telefonálok 1 órát a régi egyetemi lakótársammal/barátommal, de ennyi.

Velem jobban járnál, mert te lány létedre a ragaszkodó, introvertált, hősszerelmes típus vagy, (aki én férfiban) , ami ritka a korodban. Ezt ne vedd ajánlattételnek, csak írtam. Mások vagytok.

2020. jan. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Más az igényetek egy kapcsolatban, úgy látom kevesebb időt tudsz vele lenni, mint amennyit szeretnél, mikőzben ő jelenleg is úgy érzi eleget vagytok együtt. Megváltoztatni nem tudod, rajtad áll, hogy ezt így elfogadod, vagy mást keresel, ha nem változtatsz a rendszeres konfliktus meg fogja ölni a kapcsolatot.
2020. jan. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 totesq ***** válasza:
11%
A 6-osnak nagyon igaza van! Ha most még nem is de később biztos lesz csaja. Ne legyen igazam de sanszos. Járj el Te is és biztosítsd be magad jó barátokkal meg barátnőkkel. Akkor nem vág agyon egy kellemetlen csalódás.
2020. jan. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!