Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet még ebből valaha normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még ebből valaha normális kapcsolat?

Figyelt kérdés

A párommal 2,5 év után szakítottunk, majd 8 hónap után ùjra összejöttünk. Ez idő alatt az akkori partnere védekezés mellett teherbe esett, és bár nem voltak már együtt, mikor kiderült a terhesség, a nő megtartotta a gyereket.

Azóta már megszületett, a párom rendszeresen látogatja őket meg foglalkozik a gyerekkel, viszont én egyre nehezebben viselem ezt a helyzetet. Elsősorban azt, hogy odamegy hozzájuk és, hogy anyagilag támogatja. Tudom, hogy ez a helyes viselkedés, akkor is ha nincsenek együtt, de most már nagyon ki vagyok borulva az egésztől.

Nyilván ez egy nem mindennapi történet, de ha te ilyen helyzetben lennél, mint most én, mit csinálnál? Elég lenne az, hogy szereted a párod, hogy elfogadj egy ilyen borzasztó helyzetet vagy kilépnél inkább ebből?


2020. jan. 2. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Ha feltetted ezt a kérdést és ilyen szöveggel (ami szöveg ellen semmi kifogásom nincs!), akkor távolodj el a párodtól, mert egy életen át ezt úgysem tudod majd elviselni.

F.

2020. jan. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1, Ez hülyeség, már bocs!

Szerintem ez neki is nehéz, de ahogy leírod ferfiasan viseli!

Ha valóban szeretitek egymást, akkor lehet közös gyermeketek és valszeg jó apa lesz a sztoribol kiindulva!

Szerintem te csak haragszol!

2020. jan. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindegy, úgyis nemsokára újra szétmentek. Ilyen felmelegített történetek nagyon kis eséllyel maradnak meg.
2020. jan. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem viselném el,hogy a párom más nőhöz is kötődne vagy hogy mondjam .. nem kezdenék olyan emberrel akinek mástól gyereke van. Mert más nővel van elválaszthatatlan köteléke ha meg nem foglalkozna a gyerekkel akkor meg a szememben 💩házi lenne akiben nem bíznék meg. Szóval nálam sehogy nem működne. De nyilván más tud így élni és én kérdező hasonlóan érezném magam szóval lelépnék
2020. jan. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogadnám el ezt a helyzetet.
2020. jan. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!