Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsinálhat egy kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsinálhat egy kapcsolatot az, ha teljesen másképp állunk az autókhoz?

Figyelt kérdés

Én egész életemben gyalog, biciklivel meg tömegközlekedéssel jártam mindehová, megyeszékhelyen lakom jó a helyi buszközlekedés is, eszembe nem jutott, hogy valaha kocsim legyen vagy jogsit csináljak.


Mostani párom meg ennek a totális ellenkezője, az a fajta, aki háromszáz méterre is kocsiba ül, és nyavalyog ha el kell menni sétálni, hogy ő fáradt. Sajnos eléggé el van kényeztetve a jogsiját és a kocsiját is ajándékba kapta a szüleitől.

A baj az, hogy ennek így nem lesz jó vége, azt már előre tudom, hogy ha összeköltözünk ezt a pazarló életmódját fel kell majd adja, mivel a közösből ezt nem lehet finanszírozni majd, vagy lehet de akkor életünk végéig benzinre fog gyűjteni nem mondjuk saját lakásra.


Külön nem tetszik az álszentsége, folyton aggódik a környezet miatt, de ki nem venné a fenekét a kocsiból. Csökkentsük a CO2 kibocsátást, de az eszébe nem jut, hogy ő hány mázsa károsanyagot bocsát ki éves szinten.


Abból már van gond, hogy én nem szeretek beülni mellé, mert szar sofőr, szóval még aggódom is, hogy mikor végzi egy fának csapódva.


Mindegy egyben a kocsi drága, fölösleges és veszélyes is a mi esetünkben. De ő ezt nem így látja, én meg tartok tőle, hogy ezen fog szétmenni az egész, mert a legtöbb vitánk, még a veszekedésig nem jutottunk el pont ekörül van.


2020. jan. 7. 10:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
32%
Hát nem tudom... ha te szeretsz bevásárlásból cipekedni, akkor csináld, de én tuti autóval megyek. Még ha 300 méterre van a teszkó, akkor is.
2020. jan. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%

Nem a kocsi miatt de szét fogtok menni.

Alapvető szemléletbeli különbségek vannak. Ennek nincs jövője.

A vagyoni különbségek csak hab a tortán.

2020. jan. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

#1! Van házhoz szállítás is. Kisebb csomagokat meg elvisz a busz is.

Ezeket a kifogásokat hallgatom tőle is. Pedig ez csak lustaság.

2020. jan. 7. 10:53
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
Neked nem az autóval van bajod, hanem a pároddal és az életvitelbeli különbségekkel. Szerintem ezt egyszer alaposan beszéljétek át. Utána pedig te gyalogolj nyugodtan, ő meg hadd menjen kocsival. Engem pl nem zavarna ez, de az tuti, h nem mennék gyalog bevásárolni.
2020. jan. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
16%

Baj az, ha úgy vezet, hogy még te is, akinek leginkább kéne megbízia benne, nem tartod biztonságosnak. Vegyél neki vezetéstechnikai oktatást, ott majd levágják a szárnyacskáit és meglátja a határait. A másik lehetőség, hogy megvárod, amíg balesetezik és majd akkor észreveszi magát.


A CO2 kibocsátás egyetlen autónak nevetségesen alacsony, nem ez teszi tönkre a környezetet, csak egy csepp a tengerben. Szóval én ezzel nem érvelnék.


Az autó költséges dolog, ez így van, de egy háztartásba bele kell férjen, különben máshol is szükölködni fogtok. Kössetek kompromisszumot, hogy mondjuk 1 kilóméter alatt nem ülünk auótba.

2020. jan. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
31%
Lehet lepontozni, de nőként én össze sem jönnék egy olyan férfival akinek nincs sem jogsija , sem kocsija. Nekem is van, legalább azt a minimum szintet hozza amit én. És nem, nem az a lényeg hogy drága, menő kocsija legyen , de legyen.
2020. jan. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
69%

#1


Talán nem egy elhúzódó világháborús készletet kellene vásárolni 1-1 alkalommal, hanem csak amire tényleg szükség van, az pedig elfér egy hátizsák + egy szatyor kombóban.


Nem kell minden szart megvenni, csak mert "há épp akcijúús" vagy "háme jóú az, eccer bisztos jóú lesz valamire" - ebből lesz a "csak egy kenyérért jöttem be és mégis 22 ezer lett a vége!" - önuralom, mértékletesség, ez hiányzik a vásárlók többségéből.

2020. jan. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
66%

#6


Elég ha csak van, de nem használja soha? :D


Mert én pl. az vagyok aki vezetni tud... DE PARKOLNI NEM. Ahogy dugóban araszolgatni sem.

2020. jan. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

#6! Valami okot is tudsz adni,vagy csak úgy vagdalkozol bele a nagyvilágba?

Vannak olyanok mint a kérdező -vagy éppen én, aki egy autótlan, jogsitlan pasi- akinek nincs szüksége gépkocsira, én személy szerint pesti vagyok, akkor minek? Hogy araszoljak a dugóban a többi hülyével együtt?

2020. jan. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%

Nem "másképp álltok" a témához, hanem lenézed a sárga földig a párodat és mocskosul beszélsz már itt is róla. Ez csinálja ki a kapcsolatot.

Ha rólam/nekem ilyeneket mondana a párom, repülne.

2020. jan. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!