Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha a párod elmonda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a párod elmondaná, hogy már nem boldog veled?

Figyelt kérdés

Úgy érzi, annyit változtunk, hogy már nem illünk össze és nem tudja jól érezni magát velem.

Mindezt normálisan közölte, próbált nem megbántani, ennek ellenére le vagyok sokkolva. Vannak problémáink, de nem hittem volna, hogy neki ennyire rossz.

Harmadik fél nincs, ebben biztos vagyok. Talán még jobb is lenne, ha lenne, mert így csak arra tudok gondolni, hogy még egyedül is jobb lenne, mint velem.

Én szívből szeretem. Érdemes küzdeni érte? Van esély rá, hogy újra jó legyen?

Tapasztalatok?



2020. jan. 8. 13:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én megkérdezném, hogy ő mit szeretne, mit gondol megoldásnak. Hiába pofozgatod a szart egy személyben, az nem fog megoldani semmit. Két ember kell, a kapcsolatot fenntartani és helyrehozni is csapatmunka.


Ha azt mondaná, hogy szeretne ezen dolgozni, akkor persze folytatnánk és lenne egy (vagy több) hosszú beszélgetésünk arról, hogy mi a baj, mi romlott el, mikor, hogyan tudunk javítani rajta, stb. Ha valaki erre nyitott, kétlem, hogy teljesen kiszeretett volna belőled. Persze úgy, hogy ez nem képezi könyörgés tárgyát, hanem teljesen a saját döntése.


Ha szerinte nincs megoldás, akkor pedig kár tovább ragozni.

2020. jan. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes küzdeni. De csak ketten megy. Ha ő már elkönyvelte a kapcsolat végét, nem tehetsz semmit.
2020. jan. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Úgyan ez van velem is.

Már nem láttom a jövöt...

2020. jan. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól is függ, hogy van-e késztetése a javításra, és szerinte van-e remény a kapcsolat megmentésére.

Ha ettől elzárkózik, akkor bármennyire is fáj, szakítanék.

Mindenesetre érdekesnek találom, hogy amikor ezeket így elmondta neked, nem közölte a jövőbeli szándékait.Ez most úgy hat, hogy ő elmondta az érzéseit, a többit meg rádbízta, hogy kezdjél te valamit a helyzettel.

2020. jan. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Megbeszélném vele, hogy mit szeretne, hogyan tovább.
2020. jan. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%

Röhögnék egyet.

A boldogság egy tudatállapot, tehát 100%-ban a te döntésed.

2020. jan. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy hogy mondja, ha érzelem nélkül csak hidegen közli, akkor ott nyomban elbúcsúznék. Ha látom rajta hogy zavarja a dolog, hogy sír, hogy felzaklatja amit mond, akkor próbálnék valami megoldást találni.

Nekem volt ilyen furcsa szakításom, amikor az exem egyszer kifakadt hogy igazából semmi nem úgy alakúlt ahogy szerette volna és többet várt a kapcsolattól, és nyomban rávágtam hogy legyen vége. Meg is lepődött rendesen, mert állítólag ezzel engem akart inspirálni, én meg úgy voltam vele, hogy eddig sem tett bele sokat a kapcsolatba és engem kritizál, akkor hagyom a fenébe az egészet. Nagyon meglepődött amikor vettem a kabátom és otthagytam.

2020. jan. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"7" vagyok

Ja és mindezt úgy hogy karácsony után 2 nappal voltunk és éppen egy moziban vártuk hogy bemenjünk. Hirtelen jött, de valahogy úgy voltam vele, hogy új év, új kihívás. AZ exem nagyon megsértődött, ezt az egyik közös barátunk mondta el később amikor összefutottunk ,de így utólag tudom hogy nagyon jól döntöttem.

2020. jan. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8-as, mennyi ideje voltatok akkor együtt?
2020. jan. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

kb ahogy 1-es mondja.


Megbeszélni, hogy a másik mit szeretne, kinek mi lenen a legjobb, de ha csak az egyik szeretné, úgy sz**art sem ér.


Ha szeretne még próbálkozni , változtatni, akkor bele kell húzni és adni neki egy esélyt hátha lesz változás.


Ha pedig nem akkor ritka szép módon elválnak útjaitok.


Még mindig jobb mintha félrek**úrna az egyikőtök.

2020. jan. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!