Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3. éve vagyunk együtt, lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisokosok kérdése:

3. éve vagyunk együtt, lassan 9 hónapos terhes vagyok, mindenünk meg van, de a barátom nem boldog! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindenünk meg van: Pénz,szabadság,utazunk,a baba elsőre össze jött,egészségesek vagyunk,a baba is ,de a barátom mégsem boldog velem.

Külföldön élünk,így többnyire kettesben telnek a napjaink. Szàmomra ez természetes dolog,hisz egy család leszünk,mások is így élnek,közeledünk a 40 felé...Számtalan dologgal meg tudom magyarázni miért vagyok boldog így... Az viszont nagyon aggasztó,hogy a barátom,aki nemsokára apávà válik,boldogtalan ...

Mondtam neki hogy menjen haza ,Magyarországra egy időre,de nem akar...Így viszont senkinek nem jó...

Mit tanàcsoltok,mit tegyek?Segíteni szeretnék neki,de attól félek a baba miatt depressziós...Hogy megbánta...Lehet ezért menekülne...



#Boldogtalan a barátom #fél a barátom #megijedt a barátom
2019. dec. 24. 07:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Azok a férfiak akik a saját gyereküket megbánják menekülni is fognak, akkor is ha te a fejedben pörögve szórakoztatod. Vagy már gyerek előtt sem volt boldog? Kinek az ötlete volt?
2019. dec. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Én nem akarom vissza fogni ha ô menekülni akar...Ellenkezőleg!Nem szeretném erőltetni vele a kapcsolatot.Szerintem semmi értelme nem lenne. Csak azt nem tudom hogy honvágya van,vagy a helyzet miatt alakult ki az állapota?!

A babát én szerettem volna!

2019. dec. 24. 07:32
 3/17 A kérdező kommentje:
Gyerek előtt is voltak hullámvölgyek időnként....
2019. dec. 24. 07:35
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
Ülj le vele beszélni, és addig ne hagyd békén, ameddig el nem mondja, hogy mi a baj, és keressetek rá olyan megoldást, ami mindkettőtöknek megfelelő. A zárkózott férfiakból máshogy nem lehet kiszedni, hogy mi bántja őket. Az én férjem is ilyen volt, évek kellettek ahhoz, hogy eljussunk oda, hogy egyszerűen csak mondja ki, hogy mi bántja.
2019. dec. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%
Hullámvölgyek mindenhol vannak. Nem ez a gond. Nem tudom én 38 hetes terhes vagyok és ha ilyen hozzáállása lenne a páromnak nagyon szomorú lennék... Főleg, hogy azért a kezdeti időszak elég kemény. Próbálj meg vele nagyon nagyon sokat beszélni mielőtt megszülsz, hogy egyáltalán hogy gondolkozik az életéről vagy mit is hiányol ha elvileg még van mindenetek.
2019. dec. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Ezt a gyereket közösen kellett volna akarnotok, nem elég, hogy te szeretted volna. Sajnos erre a döntésedre rámegy a házasságotok.
2019. dec. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%

Valószínüleg nem szeret annyira, hogy így elköteleződjön melletted. A gyereket sem akarhatta igazán, belement, de nem is gondolt bele, hogy akár elsőre is össze jöhet, aztán mostmár menekülne.

Hullámvölgyek kapcsolatba amúgy sem vállalunk gyereket. De gondolom te már nagyon akartál, mert 40 felè már erősen ketyeg az órád.

Azèrt nem boldog, mert nem akar családosdit játszani. Lehetett volna gerinc benne, hogy ezt ne most találja ki, de ez van.

2019. dec. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Ez a pasas soha nem kotelezodott el melletted, csak mivel te szerettel volna egy gyereket, mert csörömpölt a füledbe a biologiai orad, ezert csinalt neked egyet, most meg mar legszivesebben lelepne. Ezzel csak az legnagyobb baj, hogy kozel a negyvenhez egy ujabb élet tonkretetele nelkul is fel kellett volna nöni agyilag a helyzet felismeresehez.
2019. dec. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%

Munkájával mi a helyzet? Valószínűleg valami motiválóbb tevékenységet kellene végeznie.

Jó a kettesben is, de azért a közösségre is szükség van. Megkapjátok ezt kint külföldön?

2019. dec. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%

Sajnos érzi, hogy "befogtad", az bántja...

Szeret Ő, és a babát is fogja, de ráült ez a befogtak érzés...

2019. dec. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!