Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt hogy kezelnétek?

Figyelt kérdés
Nem is tudom hol kezdjem, igazából sokk hatás alatt vagyok. Feleségem körül mindig voltak vagy kiderültek "titkok" de úgy voltam vele hogy nem érdekel az a múlt. Viszont veszekedésnél elszólta magát hogy ő nem 6-7 pasival volt hanem 17-el. Ezt én már annyira nem tudom megemészteni hogy nem tudok már vele se lenni. Mintha a saját feleségemet nem is ismerném. Egyszerűen azt se tudom kit vettem el feleségül. Normális hogy ez nekem egy váló ok legyen? 26/F
2020. jan. 8. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

De, a 17 te előtted volt nem?


Ha hozzád hűséges, akkor majdnem mindegy előtte mi volt.

2020. jan. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az engem nem érdekelne, hogy hány pasija volt előttem, ha én ki tudom elégíteni és kiegészít.

Viszont a titkok miatti bizalom hiánya lehet váló ok.

2020. jan. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Azonnali válóper.

Ha ebben is hazudik,és nem magyarázza el miért: nem elég érett egy kapcsolathoz .

2020. jan. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha elotted voltak ezek a pasik akkor teljesen mindegy ...
2020. jan. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem mindegy? akkor még te neki sehol sem voltál

ez egy elég gyér érv a váláshoz, szerintem neked más bajod is lehet vele

esetleg derítsd ki, hogy más tényleg komoly dologban hazudott e, mert önmagában szerintem ez semmi

2020. jan. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem mindegy? Megmossa, és olyan, mintha új lenne.
2020. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Előtted voltak, nem? Min változtat a dolog, amíg melletted hűséges? Semmin. “Mintha a saját feleségemet nem is ismerném.” Ezért nem kell 26 évesen házasodni.
2020. jan. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor volt az 34 is.
2020. jan. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!