Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz ez a kapcsolat? Hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ez a kapcsolat? Hosszabban lent

Figyelt kérdés

Barátnőmmel két éve vagyunk együtt. Fél éve össze is költöztünk. azóta egyre gyakoribbá váltak a veszekedések. A váltott műszakozás is elég sok konfliktust szül. Mind a ketten 25 évesek vagyunk. Nekem a főállásom mellett van egy másodállásom is, és ez mellett még versenyszerűen sportolok. Sokszor szóvá teszi keveset vagyunk együtt, egyedül érzi magát, én elmondtam neki hogy ezt kettőnkért teszem hogy ne kelljen egy albérletben élnünk X évig...

Sokszor meglepem, virág, vacsora, romantikus esték, mintha ezek nem is számítanának.

Mostanában úgy érzem hogy mindig meg kell hogy feleljek neki, szorongok...

Annyit már nem is kommunikálunk mint régebben. Ilyen se veled se nélküled érzésem van.

Bizalmam is picit megrendült iránta.

Battya és a haverja kint dolgoznak külföldön.

Elmondta hogy a haverjanak tetszik, be is jelölte a barátnőmet Facebookon aztán elmondta neki a barátnőm hogy van barátja és szálljon le róla. Viszont pár hete láttam hogy ismerőse Facebookkon amikor szóvá tettem

Fel volt háborodva nekem kellett bocsánatot kérni... Elmondta hogy a battyanak lesz a születésnapja és kiakart neki küldeni ajándékot meglepetésnek. És csak így tudta megoldani hogy a haverjával beszélt...

Utána ezt a témát parkoló pályára tettem lehet én is túl reagáltam de nem értem hogy ha pár héttel ezelőtt elküldi a francba utána meg kér tőle?

Most meg azt vettem észre hogy instan is követik egymást nincs lájk meg ilyenek de akkor is fura...

Oké velem él, meg elméletileg velem tervezi a jövőjét a barátnőm de ez fura... Amikor még irogatott neki akkor meg elküldte...

Most már ezt sem merem szóvá tenni, mert nem akarok veszekedni de idegőrlő és az arcomra van írva hogy valami nem oké... ?

Ő már gyereket akar én még nem, ez miatt is sok a feszko, teljesen beszorongok ettől a témától... Mondtam neki, hogy még éljünk fiatalok vagyunk.



2020. jan. 9. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez is csak viszonyítás kérdése. A sok lúzer már attól elájulna ha egyáltalán lenne egy ilyen (vagy akármilyen) barátnője. Nekem úgy tűnik, hogy meglehetősen messze van az ideálistól. Ha elfogadod egy 2x ennyi idős ember tanácsát: még ne csinálj neki gyereket. Nincs szükség arra, hogy 2 év múlva meg elváljatok.
2020. jan. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha nem csinálsz neki gyereket ott fog hagyni
2020. jan. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

1 válaszoló is jól látja!


Annyit tennék hozzá, hogy barátnőd veled él, szeret és azért mert írogat másnak, hát istenem az internet pont erről szól, hogy bárkit elérhetünk, ne öld meg a féltékenységeddel, pláne ha nem ad rá okot és valótlan. (végig olvastalak szóval valótlan, mert úgy lepattintotta a gyereket (hozzáteszem miattad) hogy azt öröm volt nézni :D ) Gyereket semiképpen ne vállalljatok még. A Lányok szeretik, ha foglalkoznak velük, és a közös jövőért nem csak neked kell tenni, nem csak neked kell 2-3 munkahely, hanem pl neki is... Szóval nyugodtan hagyd ott a másodállásod, vagy a versenyszerű sport idejéből csípjél le kicsit. Igazából azért mert beszélnek instan vagy fb-n ne legyél féltékeny ;)

2020. jan. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Oké, hogy virág, meg vacsi, de ott se vagy az átlag hétköznapon neki, nem csodálom valahol, hogy magányos. És igen, emiatt lehet, hogy társaságra vágyik. Nem mindig a pénz az elsődleges.
2020. jan. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A főállásod mellett van egy másodállásod és versenyszerűen sportolsz. Sok időt nem töltesz a lánnyal. Együtt laktok. Azért költözik egy lány össze egy pasival, mert több időt akar vele együtt lenni. Valamit Neked is fel kell adnod, hogy Ő is megkaphassa azt amiért hozzád bútorozott.

Ha nem kapja meg, természetes, hogy keresni fogja a boldogságot. Ha nem adod meg neki, más megfogja adni a bókokat, a boldogságot és az EGYÜTT TÖLTÖTT IDŐT!!!!


Emberek, nagyon rosszul fogjátok fel az életeteket. Kinek a vagyon a fontos, kinek a test, másnak az örömök. AZ IDŐ a legnagyobb kincs. Az elvesztegetett időt nem fogja visszaadni senki.

Élni akarsz, fiatal vagy? Honnan tudod mennyi időd van hátra? Honnan tudod Neki mennyi ideje van hátra. Miből gondolog, hogy később érettebb lesz vagy leszel egy gyerekhez, vagy ahhoz, hogy több időt tölts vele.


Kérsz egy tanácsot? Hagyd el!!!! Jobb lesz neki mással! Más megadná neki amire vágyik, amire szüksége van. Mással boldog lenne. Te meg fulladj bele a munkába és temetkezz a sportba, aztán pár év múlva rájössz, hogy sokkal többet vesztettél mint azt épp ésszel fel tudod fogni!!!!!!

2020. jan. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is itt valamit fel kell adnod. Csak dolgozol meg a sport. Az a néha meglepi meg édeskevés. Maximálisan egyetértek az utolsó kommentelővel.
2020. jan. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Gary Chapman: Egymásra hangolva


Ez egy könyv. Olvasd el!


De röviden összefoglalhatom, hogy milyen infót tudnál meg belőle a saját életedre vonatkozóan.


1. Ez nem egy regény. Hanem egy házzasági tanácsadó írta, aki pszichológus. Sok-sok esetet ír le. Pont olyanokat, mint a Tiéd is éppen.


2. A szeretet nyelveket fedezte fel a fickó (Gary Chapman) az emberi viselkedésben.

Ezeket írja le: Öt féle szeretetnyelv van, és ebből kb kettőn kommunikál egy ember természetesen. Kettő számít neki igazán.


Az öt: Érintés, minőségi idő, szívesség, ajándékozás, elismerőszavak.


A leírásodból a barátnődnek a minőségi idő az egyik fő szeretet nyelve. Ő abból érzi, hogy szereted, hogy Vele töltesz időt, amikor CSAK rá figyelsz. Sok ilyen időt szeretne, mert különben nem érzi és így elhidegül.


A leírásodból ítélve a TE szeretetnyelved a SZÍVESSÉG és talán az ajándékozás.

Te azzal mutatod ki felé a szeretetedet, hogy DOLGOZOL érte, és pénzt keresel. Ezzel TE kimutatod a szeretetedet... csak olyan nyelven, amit ő nem ért.


Neki ezek a szívességek nem jelentenek szeretetet... Sajnos. Se az ajándékok. Azért nem számítanak szerintem a virág meg a többi.


Olvass kicsit utána ennek és hidd el, hogy tisztább lesz az a humbug, amit leírtam. Talán megérted majd, hogy milyen folyamatok munkálkodnak éppen benne, és milyenek benned. Jobb, ha a könyvet elolvasod, akkor jobban fogod érteni.


Gondolom mielőtt összeköltöztetek több időt töltöttetek együtt, mert még nem dolgoztál annyit. Akkor még érezte a közösen eltöltött minőségi időből azt, hogy szereted.


Csak ajánlani tudom... vagy elveszted őt. Amúgy Gary Chapman nagyon olvasmányosan ír. Nem ilyen kínszenvedős tudományos maszlag.

2020. jan. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Nehogy gyereket csinálj neki!!!

Minek hogy még többet kelljen dolgoznod, és ő mégtöbbet panaszkodjon hogy nem vagy vele???

Fejtsd el, zsákucca ez a nő számodra!

2020. jan. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

Reménytelennek tűnik, teljesen más hullámhosszon vagytok, másra vágytok.

Miért magányos? Miert nincsenek barátai? Miért nem sportol veled? Gyereket akar, te nem függetlenebb vagy. Veszekedtek feleslegesen, féltékenykedtek/kedsz. Az tény hogy sokat dolgozol, de érte teszed.

Párommal 1 heten 2szer vagyunk együtt még sem érzem magam magányosan, nem vagyok ráfüggve, élvezem az életem, játszok, sportolok. Vele is vagyok, és nekünk ennyi elég.

Zsákutca ez a kapcsolat.

2020. jan. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30%
Örülnék ha ilyen pasim lenne...
2020. jan. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!