Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyes ha a barátnőm kimondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes ha a barátnőm kimondja hogy még sosem élvezett el az együttléteink során?

Figyelt kérdés

A minap ét átmentem és beszélgettünk, és szóba került az elélvezés es benyögte hogy "amúgy én még sosem élveztem el amikor dugtunk, én nem éreztem még semmi olyat."

Amióta ezt mondta, azóta depressziós vagyom esküszöm. 19 éves létemre én erre nemvagyok lelkileg még felkészülve.

Úgy érzem hogy soha életemben már nem akarok dugni senkivel.

19/f



2020. jan. 10. 20:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2020. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Január óta egy éve.
2020. jan. 10. 20:24
 3/21 anonim ***** válasza:
76%

Én sem tudok elmenni szex közben! Soha, egyetlen partneremmel sem sikerült. Vagy orálisan vagy simogatással jutok a csúcsra. Ettől te még nem vagy rossz! Sőt!

A nők nagy százaléka nem tud hüvelyi úton elélvezni. Nekem is csak álmomban sikerült eddig!

2020. jan. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
48%

Ha megjátssza, hogy hűdejó x időn keresztül, aztán mondja csak, hogy ja, amúgy semmilyen, az nagyon gáz.

Ha előre közli, hogy ő nem tud, az korrekt.

2020. jan. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
18%
#20.24 Helyes, hogy elmondta végre, az viszont nagyon gáz, hogy egy évig nem szólt. Én otthagynám, mert kommunikáció nélkül nincs kapcsolat. És abban, úgy tűnik, nagyon gyenge.
2020. jan. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem a legtöbb nőnek nincs orgazmusa szex közben, csak ti azt hiszitek.

41 éves vagyok és 20 évvel ezelőtt volt először és utoljára orgazmusom maszti közben, soha többet nem ismétlődött meg.

Őrületeseket szexeltem, imádom, de azokkal a pasikkal, akiknek ez önértékelési problémát okoz, be is fejezem vagy el se kezdem, mert nincs kedvem a nyavalygásukat hallgatni, meg a kis lelküket ápolni.

2020. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem meg örülj neki,a barátnőd egy őszinte ember,és lehetőséget adott,hogy mindketten rájöjjetek arra,hogy mit is jelent a szex.Emiatt depressziósnak lenni a legnagyobb hülyeség.Ne vedd ezt tőle személyes sértésnek,nem annak szànta,csak ő is szeretné élvezni.(Amúgy nekem is ritkán van orgazmusom a párommal,csak nem érdekel)
2020. jan. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%

A lány gyenge a kommunikációban, de a fiú nem vette észre egy évig hogy nem megy el, illetve amint a lány őszintén elmondja, megsértődik.

Az oké, hogyha eljátszotta, akkor az így meglepetés, de sok férfi akkor sem veszi észre, ha a nő nem játssza meg. Attól még élvezheti az aktust, csak éppen...nincs vége. De neki ez nem tűnik fel.

2020. jan. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Őszintén köszönöm mindenki válaszát!

Valamennyire sikerült megnyugtatnotok, de emiatt van egy kis rossz érzésem. Megpróbálok nem rá gondolni és csak előre tekinteni, és ha ebben a kapcsolatban még nagyobb problémák lesznek akkor talán majd ráérek rosszul érezni magam.

<3

2020. jan. 10. 21:43
 10/21 anonim ***** válasza:
84%
Miért, mit mondjon, bsszon ki magával is és veled is és tovább áltasson? Hosszú távon nem az fog jót tenni a kapcsolatotoknak, hogy egy szexistennek vagy hazudva csak azért, hogy ne törjön össze az amúgy is törékeny egód. Örülj neki, hogy elmondta, legalább tanulhattok/taníthatjáton egymást, hogy hogyan kell ahhoz csinálni, hogy neki is jó legyen. Ne legyél mar egy önző kis szardarab...
2020. jan. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!