Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egész életen át egy nővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész életen át egy nővel?

Figyelt kérdés

Kezdem azt érezni, hogy már nem szeretem úgy a barátnőmet, mint még a kapcsolatunk elején. Immáron 6 éve együtt vagyunk, és sok dolog változott ez az idő alatt. Mindketten változtunk testileg/lelkileg, és már nem azok vagyunk, mint a kapcsolat elején.


Ennek ellenére szeretem őt, viszont nagyon sokszor gondolok arra, hogy jó lenne mással is kipróbálni egy kapcsolatot, és minden velejáróját. Soha nem csaltam meg, lett volna rá alkalmam, de nem tettem.



2020. jan. 11. 10:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Már nem rajong a koktèlvirslidért?
2020. jan. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
69%
#10: tisztában vagyunk vele, hogy játszódik le ez egy férfinél. Ne gyere ezzel a szar dumával, bmeg, ne gyere ezzel, ne mentsd fel a férfi létre hivatkozva az alól, hogy egy kupac szar, aki egy szalmaszálat nem tesz keresztbe, csak húzza a heréje jobbra-balra, mert nem tudom, mit mondok. Ismerek pár férfit, én vagyok az egyik. Egyáltalán nem természetes ez és nem kell így működnie. Csak ezzel nehezebb szembenézni, ugye, meg azzal is, hogy dolgozni kellett volna és odafigyelni, nem arról kiirkálni kérdéseket, hogy oda akar szarni, ahonnan evett... Nőjetek már fel és vállaljatok mát egy majomnál több felelősséget! Páran már megtettük pár évtized alatt, nem fog annyira fájni, mintha ezt folytatnátok.
2020. jan. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
12 es mèg jó, hogy nem mindenki olyan mint te. Remelem nem baj,hogy nem mindenki ert egyet a te dumáddal.
2020. jan. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
33%
#12. Szerencsére az ilyenek mint te kisebbségben vannak. A férfi lét igen is ilyen. EL KELL FOGADNI!
2020. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem szerencse, hogy a normális férfiak vannak kisebbségben. Egyáltalán nem. Nem is értem ez honnan jött, bunkókáim. A pontozás alapján is neki van igaza.

Majd megsajnálom az ilyen kis nyomikat, mint ti. Brühühü a férfi ösztönök.

2020. jan. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen szerintem is az a nyomi aki inkább sínylik egy boldogtalan kapcsolatban.
2020. jan. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!