Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz ha azt érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha azt érzem hogy csak akkor lehetek boldog egy életen át egy lánnyal ha annak én vagyok az első?

Figyelt kérdés
Nem tudom de ha elkezdek gondolkodni hogy esetleg olyansvalakivel kell eggyütt élnem akinek nem én voltam az első az nekem valahogy ku rva szar érzés, ha belegondolok hogy elöttem valakivel... 18f
2015. márc. 5. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét.
2015. márc. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mission: Impossible
2015. márc. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

belegondolva szerintem is kicsit rossz érzés olyan lánnyal lenni akinek nem én voltam az első de hát ilyen az élet mit van mit tenni?

17/F

2015. márc. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Gáz, nekem sokkal jobb érzés hogy a többi fiú közül én vagyok a legjobb, mind szexben mind máshogy, mintha azon kéne agyalnom hogy jajj én voltam neki az első mivan ha mással is még kipróbálná? Ebbe gondolj bele. Múlt jelen jövő nem ugyanaz..
2015. márc. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok, szóval túlkoros lennék hozzád. Én ezt konkrétan annyira szégyellem, hogy minden tekintetben érintetlen vagyok, hogy az hihetetlen.:S
2015. márc. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Elöször is mi az, hogy ,,annak"????

A lányt ha tárgyként kezeled akkor már tényleg veled van a probléma...

És szerintem nagyon furcsa elvárásaid vannak ebben a világban.

Én még szűz vagyok, de a barátnömtől nem lenne vízválasztó, hogy szűz legyen.

Legalább ő már gyakorlatban is tudja mit s hogyan kell majd :)

Mert elméletben lehet 100% a teljesitményem de gyakorlatba nem lennék túl jó egyenlőre mert még nem volt gyakorlatom :)

19/F

2015. márc. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Adatott az esély... Ő is 18 lesz, csak távkapcsólat, rövid diőn belül lesz tali, első.. És azt tervezzük hogy mindhalálig tartson , csak néha ku rva nehéz... És sokszor véget akarunk vetni mindennek, a távolság miatt.
2015. márc. 5. 18:59
 8/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogyha te leszel neki az első, lehet hogy ez később kiütközik. Nem feltétlen kell így lennie, de nyilván nem éli ki magát, vagy inkább ismerkedne, másra vágyik stb. Szerintem úgy jobb, ha ismer ezt-azt, így-úgy mielőtt egy életen át együtt lenne veled. De ez csak az én véleményem. :)
2015. márc. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Bocsi az ,,annak,, kifejezésért, nem úgy akartam, egyeltalán nem tekinteném tárgynak soha, én is szűz vagyok egyébként...
2015. márc. 5. 19:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ha így gondolod, gondold így. Egyébként ha később mégis úgy alakul, hogy több partnered lesz, valószínűleg úgyis másképp fogod látni a dolgot.
2015. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!