Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egész életen át megalázva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész életen át megalázva?

Figyelt kérdés

Véleményetekre lennék kíváncsi, nagy segítség lenne, mert nem tudom mi tévő legyek.


Kapcsolatban vagyok a párommal már 2. éve. Én már saját lakásban lakok egyedül (28/L) ő még a szüleivel (32/F) ahol pokoli a légkör, veszekedések viták gusztustalan mennyiségben.. meg is alázzák őt előttem is.

Soha egy jó szót nem mondtak a szülei nekem a saját fiúkról... mindig rommá van égetve előttem...

Rideg légkörben nőtt fel.. S bármennyire is szeretgetem őt, nem hiszem, hogy eljut a tudatáig, mivel nem ehhez van szokva, nem?


egyikünk sem tini már....ő szeretne gyereket, (én is, majd). szeretem őt, és ő is engem.

viszont több személyiség zavarra gyanakszom nála, paranoid... A lényeg, hogy nem akar hozzám költözni, mivel attól retteg, hogy én bármikor kidobhatom őt.

Sőt, még olyat is vágott a fejemhez, hogy ő is bármikor szakíthat velem.

Bármit hozhat az élet, nade, akkor mégis hogy akar családot alapítani velem? ingázva?

Tudom... csak az időmet pazarlom vele, s így én érzem megalázva magam, amiért kidobom az időmet egy meddő kapcsolatra...



2016. jún. 30. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Semmikeppen nem maradnek egyutt egy ilyen emberrel. Gyereket, pedig kerlek legyel felelosebb a gyerek fele ha mar magad fele nem vagy, es egy ilyen emberrel ne vallalj. Ha igy erzel akkor pedig ideje lepni a panaszkodas helyett.
2016. jún. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
www.pszichologuskereso.hu
2016. jún. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Beszéljétek át az egészet, mert azért 28 évesen nem mondom, hogy kiestél a korból, de ideje lenne normális kapcsolatban élned.
2016. jún. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem anyuci pici fia és nem akar kiköltözni anya szoknyája mellől. Még akkor se ha bántják. Stockholm-szindróma vagy tudom is én.

Az én párom is pont ilyen és a szakításon gondolkozom.

2016. jún. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En a helyedben megvedenem a pasimat, es elkezdenem a szuleit alazgatni.
2016. jún. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szegény srác... Sajnálom... Azt nem értem az ilyen emberek minek vállalnak gyereket.
2016. júl. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!