Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ciki/kellemetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki/kellemetlen a lent leírt helyzet?

Figyelt kérdés

Maradjunk elméleti síkon.

Van egy sportoló fiú, 22-23 évében, egyetemre jár a sport mellett. Nagy nevű csapatban játszik, sikerekkel.

Van egy lány, 20-21 körül, aki szintén egyetemre jár, nem sportol. Tehát fiatalokról van szó.

Tegyük fel,hogy megismerkednek,minden klappol.

Ti nem érzitek furának vagy szokatlannak azt,hogy egy sportolónak picit husisabb lány barátnője van?

Elvárt az,hogy sportoló csak sportoló lányokkal "lehet együtt"?

Vagy ez csak "előítélet"?

Ki mit gondol?



2020. jan. 11. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bárki, egy sportoló is izgulhat a teltebb csajokra.
2020. jan. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem látom cikinek, vagy kellemetlennek
2020. jan. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Ha úgy alakul, hogy hatással vagytok egymásra, az sem lesz az.
2020. jan. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

- Engem aztán nem érdekel

- Szerintem mást se, rajtad kívül

- Amúgy meg nem ciki.

2020. jan. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor én bekerültem ebbe a körbe és megláttam, hogy egy nagy nevű játékosnak molett barátnője van kicsit meglepődtem. De inkább azért, mert azt hittem ezek a srácok inkább a modell külsőre mennek. De nem. Azóta már több olyat láttam, akinek külsőre átlagos (tehát nem kiemelkedően szép) és testalkatilag sem "tökéletes" barátnőik vannak. Nekem ez pozitív csalódás egyértelműen.
2020. jan. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó foglalta össze azt, amit én is próbáltam megfogalmazni :D
2020. jan. 11. 19:34
 7/9 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki sportol és mondjuk sportos még lehet, hogy a teltebb lányok jönnek be nekik. Vagy az átlagosak. Vagy a soványak vagy a vékonyak vagy a szőkék vagy a barnák. A kettő itt is teljesen független egymástól. Ettől még persze lehet szép, formás barátnője is egy ilyen fiúnak, de szvsz... ez itt sem törvényszerű. És egyáltalán nem fura. :)
2020. jan. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%

Egy 23 eves sportolo fiunak oriasi a szexualis etvagya. Persze,h ropteben a legyet is megcsinalja. Mindegy nekik ,csak luk legyen.

N/40

2020. jan. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak a saját sztorimat tudom ezzel kapcsolatban elmondani. Én is kicsit "husisabb" voltam, kissé molett, bőven volt felesleg rajtam amikor a párommal megismerkedtünk. Mivel az ismerősi körében mindenki sportoló, és a lányok is, csak ilyen emberekkel voltam körülvéve én is. Úgyhogy már nagyon nagy volt a motiváció hogy változtassak magamon. Elkezdtem sportolni, ami nem volt nehéz, hiszen hétvégente a párommal közös programként csináltuk, hétköznap meg edzettem, futottam, táncra beiratkoztam. Emellett elkezdtem odafigyelni az étrendre. Ugyan modell alkatom nem lett tőle, de nincs mire szégyenkeznem most már. Sokat sportolok, sportolunk együtt, nemsokára maratont fogunk futni ami azért számomra nem semmi.
2020. jún. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!