Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet egy pasit leszakí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy pasit leszakítani a szüleiről?

Figyelt kérdés

Fiatalok vagyunk, de mégis úgy érzem épp ideje lenne ár. 20-as éveink elejében járunk, mégis ha eltervezünk valamit, most legyen az összeköltözés... Anyuka, apuka megjelenik és meggyőzik röpke 40 perc alatt az ellenkezőjéről, amit egyébként féléve tervezünk, és akarunk. Ö is akarja, hisz ő vetette fel. Valamiért úgy érzem az anyjának még csak-csak, de az apjának nem mer nemet mondani. Elmondása szerint képes lenne megütni őt. Ami eléggé meglepett az utóbbi időben, hogy nem áll ki magáért. Hiába próbálok neki segíteni, nem meri. Ebben nőtt fel, azt hiszi ez a természetes.


Mit lehet tenni?

A terv: Elviszem magammal, és nincs apelláta

B terv: Továbbra is próbálok neki segíteni

C terv: Szünetelek vele, hátha észbe kap

D terv: Ötleteket kérnék :)



2020. jan. 11. 21:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nincsenek 23 éves kőműves-burkolók. Maximum tanoncok.

Majd lehúz 10 évet a szakmában, talán akkor...

2020. jan. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm kéne, hogy legyél.. Kőműves nem tanult rendet, munka télen alig van + el van angyon kéynesztetve nehez lesz atszokn i a te amugy normalis életstilusodra ez nagyon durva h az abalkot sem csukja be elobb utobb ugy si szakiats lesz a vége... váalszod elotti válazsolo voltam
2020. jan. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Szakmáját tekintve kőműves-burkoló. :D Apám nagyon sokat tanít neki. Apának mester levele van, 30 éve a szakmában szerinte ügyes csak lusta bizonyos dolgokhoz.:D
2020. jan. 11. 22:41
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Tehát lusta, mama kedvence, befolyásolható. Biztos jól meggondoltad ezt?
2020. jan. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
C
2020. jan. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hogy mit lehet tenni? Tudom durván hangzik, de szakíts vele. Hogy miért? Volt egy párom, aki fekvidéki magyar volt. Idejött lakni, vett egy házat. Azt is alig akarták neki megengedni a szülei, pedig saját pénzen vette. Az volt a bajuk, hogy velem költözött oda.

8 éve volt, nem most, de ha újracsinálnám már tuti szakítottam volna vele. A szülei a saját ízlésük szerint rendezték be a házat, az apja lekapta a konyhabútort és ráfúrta a kukát, mert náluk mindenki így csinálja. Minden látogatás alkalmával az anyja turkált a konyhában és főzött. Ezt csak azért mondom neked, mert ha össze is költöztök, borítékolom, hogy az életben nem lesz nyugtod tőlük. Mellesleg el lehet azon gondolkodni is, hogy milyen ember az ilyen.... Mellettem pl sose állt ki az akkori párom, semmiben, a szüleivel szemben sem.

2020. jan. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!