Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkérdeztem mi a baj, azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdeztem mi a baj, azt mondta állandóan veszekszünk, de én nem érzem igy, mi lehet még a baj?

Figyelt kérdés
2008. nov. 19. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
szerinted erre mit mondjunk?ha azt mondta akkor az a baj.ne veszekedjetek,vagy szakítsatok.
2008. nov. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
hogy hülye vagy
2008. nov. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet h neki soknak tunik ennyi veszekedes, neked nem. vagy esetleg kozben te jobban megserted. probaljatok meg turelmesebbek lenni, ha faradtak vagytok inkabb ne szekaljatok 1mast mertt annak nincs jo vege.
2009. jan. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem akarok senkit megsérteni, de lehet, hogy ki akar lépni a kapcsolatból, de még nem érett meg rá, hogy elmondja. Az 1ik csajommal én így jártam.
2009. jan. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!