Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyaralás a párod nélkül?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy külföldön élek, a párom külföldi és évi 28 nap szabadságunk van. Úgy terveztük, hogy 1 hét Magyaroszágon, 1 hét az ő országában, 1 hét pedig kettesben valahol. Viszont még maradna pár nap és elszeretnék menni a barátnőimmel Görögországba, mert már rég terveztük, de sose volt jó. A barátomnak ez problémát jelent, látok ugyan kompromisszumot, amivel megoldanám szitut. A kérdésem, hogy nektek is probléma, ha a párotok elakar menni nyaralni a haverokkal/barátnőkkel?
2020. jan. 16. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy most miért ne lehetnél pár napot barátnőiddel? Nem vagy a párod tulajdona, oda mész és azzal, akivel akarsz.
2020. jan. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi minden évben megyünk külön is és együtt is. Idén kétszer is lesz ilyen. Ő a barátaival elmegy két fesztiválra, ami előtt és után várost is néznek, én pedig elutazom egyszer egy barátnőmmel egy természetjárós egy hetes útra, egyszer pedig a baráti társaságommal megyünk, mint minden évben (messze élünk egymástól mindannyian). Ez összesen 10 nap a 32 nap szabadságunkból, ami van az évre, a többit együtt töltjük.
2020. jan. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az előző barátnője szétcsalta mikor elment nyaralni a barátnőivel, mert ott rajta kívűl mindenki szingli volt és pasiztak szóval nem akart kimaradni.

Mi 3an mennénk, jelenleg csak nekem van párom, szerintem ettől fél, hogy ugyanez megtörténik, mert a barátnőim egyértelműen pasizni akarnak.

Tilta nem fogja, csupán nem tetszik neki

2020. jan. 16. 18:51
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Na bumm, engem is megcsaltak és még csak nem is kellett hozzá külön nyaralás, ez elég szar kifogás. Beszélgessetek el a bizalomról és arról, hogy miért téged akar büntetni azért, mert az exe egy lotyó volt, miért von közöttetek párhuzamot. Neki talán nem jobb, ha azért marad valaki hűséges hozzá, mert így dönt, hanem pedig azért, mert nincs alkalma félremenni?
2020. jan. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*nem pedig azért
2020. jan. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mondatféleképpen beszélni fogok erről még vele, csupán kíváncsi voltam. Köszönöm a válaszokat! Ment a zöld
2020. jan. 16. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!