Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külföldi nyaralás a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldi nyaralás a párotok nélkül?

Figyelt kérdés

Igazából az exemmel kéne kezdeni, aki ott húzott le anyagilag ahol csak tudott, munkanélküli volt és én mindent megadtam neki, ahogy a családjának is. Hetente leutaztam hozzá, holott drága volt a MÁV jegy és a legelső vonattal kellett elmennem dolgozni hétfőnként, mert 3 órányira laktak Budapesttől, víz se volt bevezetve hozzájuk stb, egy barom voltam. Végül 2 év után én szakítottam vele, mert megőrült és gyilkossággal fenyegetett, féltékenységi rohamokat rendezett, öngyilkossággal is fenyegetőzött egy késsel a kezében. Ez az előzmény.

Az a gond, hogy a mostani barátnőmön (akivel 4 éve együtt avygunk) csapódik ez le. Ő egyetem mellett dolgozik, én 8 évvel vagyok nála idősebb és jól keresek. A haverokkal évente elmegyek 3-4 alkalommal külföldre, és tényleg nem kérdeztem meg soha, hogy akar-e jönni velünk/vagy kettesben, mert keveset keres és én még egyszer senkit se fogok eltartani, nem ismétlem meg az exemmel történteket, évente 1x elmegyünk nyaralni Mo-on belül, ahol felesben fizetünk. Nem vagyok senki csicskája.

Viszont ő most kitalálta, hogy megy egy nyirkos-hideg-esős országba, mert valamiért az ilyen elcseszett helyekhez vonzódik, UK, Skandinávia. Kész tények elé állított, hogy ő mindenképpen lefoglalja a fél év múlva induló repülőjegyet vagy velem vagy nélkülem. Nincs közvetlen járat persze, hanem minimum 1 átszállással és nekem semmi kedvem halálra fagyni vagy megfázni.

Valahol megértem, mert eddig én se voltam fair (ebben igaza volt), de rosszul esik, hogy ahelyett, hogy azt mondta volna, hogy válasszunk ki egy helyet közösen és menjünk el nyaralni, mert van elég pénze végre, ahelyett lelépne egyedül a világ másik felére, ki tudja ki rabolná ki/késelné meg, semmi túlélőösztöne nincs. Vagy kíváncsiságból lefeküdne valakivel, mert rajtam kívül még nem volt mással.... Tudom, hogy egy farok vagyok, de képtelen vagyok a pénzkérdésből engedni, nekem szükségem van a tudatra, hogy nem használ ki anyagilag, mint az exem, de semmi kedvem egy olyan nyaralásra fizetni, amit utálnék és emiatt halasztódna az én kedvenc országom meglátogatása. Egy rakat dolog a szememre lett hányva, de én ezt még középiskolásként megígértem a legjobb barátomnak, hogy együtt megyünk el oda, és ha szakítunk, akkor nem akarom, hogy az árnyékoljon be egy emléket, hogy "igen, az exemmel mentem el oda".

Mit gondoltok erről?


2018. okt. 12. 20:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom, hogy egy farok vagyok,"

Ezzel meg is válaszoltad a kérdést.

2018. okt. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
Szegény párod..
2018. okt. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyetertek az elso valaszoloval.

Evente 3-4szer mesz kulfoldre, egyszer sem kerdezted meg ot szoval akkor mi a bret akarsz??

Vegre van penze es vegre el tud utazni valahova es te onzo modon azon agyalsz, hogy a te kedvenc orszagod meglatogatasa halasztodna! Nem elmaradna, csak halasztodna.

Tudod mit, en mar regen otthagytalak volna a p-ba. Es nem, nem azert mert nem akarsz engem is befizetni valahova, hanem mert meg se probaltad megoldani a dolgokat, kompromisszumot kotni.


Kivancsi lennek, hogy egyutt eltek-e, es akkor ha mondjuk vacsoart foz neked, akkor fillerre pontosan kifizeted neki a rad eso reszt?


WOW

2018. okt. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tényleg egy farok vagy. Csodálom, hogy még ezek után is veled van ez a nő...

Talán rájött, ha te sz_rba se nézed, akkor ő sem tartozik elszámolnivalóval, hogy hová fog utazni. Képzelem milyen érzés lehet neki, amikor végignézi, hogy te évente 3-4 alkalommal szórod a pénzt a haverokkal, ő meg kap egy magyar kirándulást, amit szigorúan ő fizet. Persze nem arról van szó, hogy el kell tartani, csak tapintatosság és figyelem is van a világon. Szerintem te nagyon lenézed őt, ezért kár fenntartanod ezt a kapcsolatot vele! Hátha talál olyat, aki nem csak az idejét húzza.

2018. okt. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

"A haverokkal évente elmegyek 3-4 alkalommal külföldre, és tényleg nem kérdeztem meg soha, hogy akar-e jönni velünk/vagy kettesben,"


Mi is a kérdésed?

Ha van egy kis esze, akkor nem csak a nyaralás idejére, hanem végleg lelépne tőled.

2018. okt. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

favok vagy. ezt gondolom.


remelem, jol fogja erezni magat a csajod es/vagy osszeszed valami kevesebb komplexussal biro pasit.


N

2018. okt. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom ha Te csicskaként említenéd meg magad mert elviszed ide oda a párod akkor nem való neked párkapcsolat. A csalódásaid ne másra vetítsd mert így értelmetlen bele menned is.Minek?Nem minden nő olyan mint az akiben csalódtál! Vagy teljességgel adod át magad a másiknak vagy akkor keressél egy éjszakás kalandokat!Igaza van a hölgynek azok után amit te csináltál mennyen nyugodtan egyedül én régen ki is tettelek volna!
2018. okt. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Szuz Maria, gyere le...na amikor ilyeneket olvasok,mindig az jut eszembe, hogy inkabb elnek egyedul halalomig,mint egy ilyen utolso kakaevő senkivel...

Kivanom a baratnodnek, hogy utazzon, nyaraljon nagyon jol es talalkozzon egy normalis FERFIval, mert hogy te nem vagy az...

Egy kerdesre valaszolja: ha gyereketek szuletne es o nem keresne mindjuk 2 evig, akkor ehen is halhatna melletted?

Ur Isten, nagyon nagy farok vagy!

2018. okt. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd ritka toleráns nő. Te tényleg egy farok vagy. Most ő fog elutazni, de veled ellentétben ő megadta a választási lehetőséget, hogy mész vele, vagy maradsz. Egyébkén előbb utóbb úgyis talál magának egy normális pasit, ha nem ezen az utazáson, akkor majd máskor.
2018. okt. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
És mi van akkor, ha a barátnőd se szeretné, hogy ha netalán szakítotok, az jusson az eszébe a nyaralásról, hogy veled volt? Hm? Amugy tényleg nagy farok vagy, ha te elmehetsz a haverokkal, ő miért ne tehetné? MEg is érdemelnéd, hogy félremenjen egy normális.
2018. okt. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!