Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire jellemző, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző, hogy a nőknek kell gondoskodni arról, hogy hogy öltözködjön a férfi?

Figyelt kérdés

Pl. hogy milyen kabátot, cipőt húzzon , tiszta nadrágot stb st.. én rendszeresen sőt merem állítani túl gyakran mosok , és szinte semmi vasalni való nem halmozódik fel, mivel mindig megcsinálom szóval mindig rendelkezésére áll a páromnak tiszta , vasalt ruha.

Ennek ellenére ő mindig a koszos , napok óta hordott nadrágjait hordja amit nem a szennyesbe rak be, hanem az ágy mellé ledobja és másnap felveszi.

Én már unom, hogy onnan szedegessem fel és amikor megtettem akkor is mindig belép kötött , hogy még tiszta volt így úgy döntöttem, nem érdekel...azt csinál amit akar, felnőtt ember.

Anyukája viszont a mai napig feljön és ha fontos eseményre mennek, ahová ki kell öltözni , akkor kikeresi neki az alkalomhoz illő ruhákat és csak így tud megnyugodni, hogy biztosan úgy fog megjelleni másnap az adott eseményen ahogy illik.

Észrevettem, hogy már többször mondta nekem /nekünk , hogy mossuk ki ezt vagy azt a nadrágot stb stb mert már koszos, de ugye én hiába mosok, vasalok állandóan, ha úgyis a koszosat szereti egy hétig hordani.

Mit gondoltok szerintetek tényleg nekem kell gondoskodnom róla, hogy hogyan öltözködjön egy 30 éves felnőtt ember?

Őszintén nem tudom mennyire normális ez a mai világban?

A volt párom minden este kikészítette a másnapra felvenni kivánt ruháit és nem kellett róla gondoskodnom.

Csak nekem fura , hogy nekünk felnőtt nőknek kell gondoskodnunk a felnőtt férfi megfelelő öltözködéséről?

Vagy ez tényleg így van?

Mennyire általános ez?

Ez is a nők dolga lenne ezek szerint?



2020. jan. 16. 22:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit túlzásba viszed. KB 9 éves korig jó amit csinálsz
2020. jan. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Nagyanyáink, nagyapink házasságában még ez volt az általános.
2020. jan. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%

kit érdekel, hogy átlagos e, ha kell neki segítség, hogy mi illik valahova miért ne segíthetnél. valakinek idegen ez az öltözködés.


a mosás is egyszerű. azt most ki amit kirakott a sze nyesbe. ennyi. ne bonyolítsd így túl.

2020. jan. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Ezt most komolyan kérdezed, vagy csak a gőzt akarod leengedni?

Én 34 vagyok, de rég óta nagy gondot fordítok a megfelelő megjelenésre. Igénytelenség nem járja.


F

2020. jan. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

hát engem nem is zavar mit húz fel , és már csak azt mosom ki amit a szennyesbe dob mert úgy voltam vele, hogy felnőtt ember aztán az ő dolga, csak anyukája szóvá tette , hogy figyeljek oda , hogy hogy öltözködik.

Ezért kérdeztem, hogy ez mennyire általános,hogy a nőnek kell odafigyelnie a párja öltözködésére.

Engem nem nagyon izgat , hogy mit húz fel kivéve amikor nagyon hideg van akkor mindig rászólok, hogy sapkát , sállat húzza fel, mivel nem szeretném hogy megfázzon.

De az hogy mennyire trendi vagy nem engem teljesen hidegen hagy.

2020. jan. 16. 22:46
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
A párod igénytelen és lusta. Én biztos, hogy nem csinálnám azt, amit te. te is tudod, hogy nem ez a normális, az exed sem volt ilyen.
2020. jan. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

A szüleimnél is ez van (negyvenes korosztály). Apu képes olyan zokniban járni, amin több a lyuk, mint a zokni. Rendszeresen veszi fel a már használt ruháit. Ha ünneplő ruha kell valamilyen eseményre, mindig anyu teszi ki neki. Sőt, mindig anyu vesz neki új ruhákat, apu nem is hajlandó vele ruhaboltba menni.


A párom (21) szintén többször hordja ugyanazt a pár zoknit és pólót, de arra figyel, hogy büdös sose legyen. Nekem sosem kell kitalálnom, ő mit hordjon, eseményekre sem (bár egyszer öltönyhöz akart sportcipőt húzni, azt nem engedtem).

2020. jan. 17. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt anyuci szúrta el rendesen anno. Életképtelen, igénytelen kölyök a párod, már ne is haragudj.


Mondjuk ez szerintem függ attól is, hogy milyen környezetben dolgozik. Tehát ha valaki íróasztal mögött van, vagy sokat kell emberekkel tárgyalni, az biztosan nem csak a munkában figyel oda a ruházatára hanem otthon is.


Apukám 65 éves, burkoló, nah hát rá például még egy öltönyt alkalmakkor rá lehet húzni, de a nyakkendőt azt már nem. 😉


Mindenesetre gáz, hogy anyuci így belenyúl az életetekbe, hogy alkalmakra kiválasztja fiacskája ruháját.

2020. jan. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ahol ez általános, hogy a nő dolga, részemről nem az.

Ilyen pasival össze se jönnék, akinek ahhoz segítség kell, hogy tiszta ruhát vegyen fel.

2020. jan. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Ott a válasz a miértre: mert anyuka megcsinálta neki. És megcsinálja most is, és a kedves férfi hozzászokott olyannyira, hogy felnőttként is öltöztetni kell.

Az előző párodat nem tutujgatta az anyukája, élő példája, hogy a férfiak tökéletesen képesek gondoskodni magukról.


Nem a te dolgod gondoskodni arról, mit vesz fel, ha nem értékeli, hogy mosol, ne mosd a ruháit, majd kimossa magának.

2020. jan. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!