Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez titeket is zavarna? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez titeket is zavarna? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
A páromnak tetszik egy nő, vagyis elmondta h szép.Recepciós a lány úgyh ha arra van dolga találkoznak, követik egymást a neten, párom megnézi a nő képeit amit feltesz, a párom kollégája azt mondta h hagyjon el, mert a másik nő jobb, mint én és mi amúgyis sokat veszekszünk. Nekem azt mondta a párom engem szeret, de mégsem mondott semmit a kollégája mondókájára akkor, legalábbis én nem hallottam semmit. Szomorú lettem, mert nem tudom hogy csak beéri velem, és fél lépni vagy tényleg engem szeret de akkor miért érdekli más nő?
2020. jan. 17. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavarna.
2020. jan. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan zavar, legyél figyelmes.
2020. jan. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
A srác helyében lelépnék...HA, anyagilag megtehetném.
2020. jan. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Rockarc ***** válasza:
100%

VAlasszuk ket reszre a dolgot. Van egy rosszul mukodo kapcsolatod. Ez a fo problema. Ennel kevesbe fajsulyos, hogy van egy csinos lany, aki tetszik a baratodnak. Nem mindegy, hogy ki tetszik neki, ha ti nem tudtok megelni veszekedes nelkul? Ha nem lenne a leanyzo, akkor is el kene gondolkoznod, hogy meddig maradsz a kapcsolatban, de igy meg erre is kar energiat pazarolni. Lepj.


43F

2020. jan. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
3%

Ha esetleg le lépnél én itt vagyok neked ;)

(23f)

2020. jan. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Èn is abban látom a fő problèmát, hogy nem működik jól a kapcsolatotok. Ez is közre játszhatott abban, hogy felfigyelt másra. Az nagyon nem jó, hogy sokat veszekedtek. Persze nèzeteltèrèsek mindenhol vannak, de a veszekedès megint más dolog, az meg külön negatívum, hogy sűrűn előfordul. Ezen mindenkèpp változtatni kène. Ès nem csak azèrt, hogy a palid ne kacsintgasson kifelé, hanem magad miatt is. Te mièrt èrnèd be egy nem jól működő kapcsolattal, amiben állandóan marakodtok? Neked ez megfelelő? Ugye hogy nem. Akkor meg mièrt ragaszkodsz hozzá? Mièrt nem próbáljátok rendesen megbeszèlni a problèmákat? Meghallgatni egymást, kompromisszumot kötni dolgokban? Ha még mindezen túl vagytok, ès nem javul, akkor a kapcsolat lèrjogosultságán kell elgondolkodni. Ugyanis akkor nem vagytok egymáshoz valók, ès előbb vagy utóbb úgy is vège lesz, csak vesztegetitek egymás idejèt.
2020. jan. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Elhíztál mostanában? Szopsz rendesen?


Ha nem ezek a gondok , úgy nem hiszem hogy lecserélne a recepciósra.

2020. jan. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!