Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek ki van írva a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ki van írva a kapcsolati státuszotok Facebookra? Zavarna, ha a párotok nem lenne hajlandó kiírni, hogy veletek van együtt?

Figyelt kérdés

Nem túl aktív Facebookon, születésnapja van kiírva és néha felköszöntgeti az ismerőseit. Fél éve vagyunk együtt, nagy veszekedések árán 3 hónap után kiírta,hogy kapcsolatban van. Azért szerettem volna, hogy ki legyen írva neki is, mivel velem úgy jött össze, hogy ráírtam Facebookon. Régóta ismertem, csak sok ideig nem találkoztunk, mert én egy időre más városba költöztem. Azért írtam rá, mivel nem volt kiírva neki semmi, gondoltam akkor talán nincs senkije. Nyilván akkor nem írtam volna rá, ha azt látom, hogy kapcsolatba van.

Eddig avval jött, hogy azért nem írja ki, hogy velem van, mert a gyerekeinek még nem mutatott be és nem akarja, hogy Facebookról tudják meg. Megtörtént a bemutatás, de továbbra sem hajlandó kiírni. Nekem ez nagyon rosszul esik, nem értem hogy ha őt annyira nem érdekli az egész Facebook, akkor miért esik ennyire nehezére kiírni. Olyan mintha szégyellne. 30/N



2019. dec. 29. 22:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
52%
Gyerekes vagy, nem a közösségi oldalon kellene élni az életet.
2019. dec. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
Velem az az exem csinálta ezt meg 11 hónapig, aki csak átmenetinek tekintett, amíg nem talált mást. Őt rögtön kiírta, hogy vele van kapcsolatba.
2019. dec. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
46%
30 évesen ilyen buta vagy?
2019. dec. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
60%
Aki közelebbről ismer, tudja, hogy van-e párom, a többi ember meg ki a francot érdekel?!
2019. dec. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%

Nyilván jó oka van arra hogy ne írja ki.

Gondolkodj el ezen.

2019. dec. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
66%
Èn sem vagyok egy nagy fb-os, de ilyen tekintetben igen, zavarna. Mert aki ennyire tiltakozik, azzal nincs rendben valami, illetve egèszen biztosan megvan az oka, hogy titkolni akar.
2019. dec. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
65%
Mert minden nőt titkolni kell kivéve az igazit!
2019. dec. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
57%

Most akkor kiírta vagy sem? Mert a storid elején még azt írod, hogy nagy veszekedés árán kiírta, a végén meg, hogy a bemutatott a gyerekeknek, de akkor sem!

Szerintem ő valakivel aktívan beszélget és ott úgy állította be magát, hogy egyedülálló. Volt nekem is egy barátnőm, aki folyton azon hisztizett nekem, hogy mindenféle pasi bepróbálkozik nála a facebookon. Erre feltettem egy közös képet az oldalára. Hamarosan felháborodva írt, hogy azonnal vegyem le! Később ki is derült, hogy félrelépett.

Egy próbát megérne neked is egy ilyen teszt! Ha balhézik miatta, akkor van valakije melletted .

2019. dec. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Az ki van neki írva, hogy kapcsolatba van. De az nincs, hogy velem.
2019. dec. 29. 22:53
 10/25 anonim ***** válasza:
69%
30 évesen ezen rugózni? Van kb 20 ilyen 30 as ismerősöm faceen akiket néha nézek és kapcsolatban vannak, talán ha 2 nél van kiírva, hogy kapcsolatban van.
2019. dec. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!