Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmenthető még ez a kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmenthető még ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Több mint 5 éve vagyunk együtt, van egy 3 éves gyerekünk. A férjem eleinte sokat foglalkozott vele majd egyre kevesebbet, már szinte semmit meg hát velem se. Túlórázik folyton vagy haverjához megy vagy az jön ide vagy kint szerel. Úgy érzem mindegy, csak ne keljen a gyerekkel foglalkozni, pedig már egyre többet igényli az apját. Kétszer próbáltam vele erről beszélni de még neki állt feljebb, hogy ő dolgozó ember, kijár neki a kikapcsolódás. Én meg egész nap a gyerekkel vagyok mert hiába kezdte meg ősszel az óvodát folyton beteg, dolgozni se tudok így. Úgy érzem jobbat érdemlek, de ha felhozom neki, hogy lehet jobb lenne külön akkor kiakad meg azt mondja a gyerek nála lesz. Meg ugye mivel nincs munkám így nem is tudnák egyedül megélni, nem tudom mit tegyek. Már egy kedves szava sincs hozzám azt se tudom már mikor ölelt meg utoljára. Egy 38 éves emberről van szó, nem egy 25ről akinek még bulizni kéne.

2020. jan. 17. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem törekednék a megmentésére.
2020. jan. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Azzal fenyegeted, hogy elhagyod és utána csodálkozol, hogy rossz néven veszi? Menjetek el párterápiára. Sokaknak segítettek már.
2020. jan. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor igen ha a párod hajlandó változtatni. Meg kell vele értetned, hogy te komolyan gondoltad, hogy nem így akarod leélni az életed. Nem tudom, hogy van e szülői segítség, de talán egy pár nap különlét, pár napot a szuleidnél töltve esetleg rádöbbentené, hogy komolyan gondolod amit mondasz. Munkát mindenképp meg kellene oldani, mert így teljesen ki vagy szolgáltatva. Apukának is lehetne a gyerekkel lenni amikor beteg.
2020. jan. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nem,se te,se a gyerek nem érdekli már.
2020. jan. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

8 év és egy 5 éves gyerek után mondtam idén azt, hogy elég volt. A munkája (ami a hobbija is) az első számára és az utóbbi 2 évben alig volt közös programunk, szinte mindenhova ketten mentünk a gyerekkel, soha még nyaralni sem voltunk hármasban. Többször jeleztem, hogy így nem jó és nem tesz boldoggá ez a helyzet, de csak üres ígéreteket kaptam.

Szerencsére meg tudom tenni, hogy veszek lakást és szépen különválnak útjaink.

2020. jan. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"de ha felhozom neki, hogy lehet jobb lenne külön akkor kiakad meg azt mondja a gyerek nála lesz."


Ès simán rávágnám, hogy de jó, legalább tudok vèfre dolgozni, meg szusszani is lesz időm. Èa innentől kezdve felejtse el, hogy ő dolgozó ember, ès jár a kikapcsolódás. Reggel oviba kell vinni a gyereket, dèlutan èrte menni, után vele lenni, mosni, főzni, takarítani, bevásárolni rá, törődni vele stb. Nem tud lelèpni haverozni meg hereverèlni. Szóval hajrá!

2020. jan. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Oké, nem lehet megmenteni. Koncentrálj a gyerekre, ha váltok, hogyan tudnád elintézni hogy nálad legyen, szerintem szerezz bizonyítékokat ellene.
2020. jan. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok

Azt gondolom, hogy amikor az ilyen férfiak elkezdenek a gyerek "elvételével" fenyegetőzni, azt ritkán kell komolyan venni. Ha eddig nem vette ki a részét a teendőkből és állandóan a munkájával van elfoglalva, akkor szerinted majd ő fog a jövőben minden dolgot menedzselni a gyerkőccel kapcsolatban (reggel/délután cipelés, betegség esetén otthon maradás, szülői értekezletek stb.)???

2020. jan. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#8, igen, pontosan erre akartam utalni a 6-os válaszomban. Ez csak üres fenyegetőzès, semmi más. Már most sem foglalkozik vele, mègis hogy tudná akkor egyedül megoldani a nevelèsèt? Ha tènyleg sor fog kerülni a szètválásra, biztos lehetsz benne, hogy nem fog harcolni a gyerekèrt. Ès egy ilyen válasszal amit tegnap írtam, ki is iktathatod ezt a vesszőparipáját.

Amúgy meg azt ajánlom, ha most hirtelen nem is tudsz lèpni, akkor is kèszülj rá. Keress munkát, èpítsd az èleted, keress a lehetősègeket,törekedj arra, hogy ki tudja lèpni ebből.

2020. jan. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!