Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ki az aki nem törli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ki az aki nem törli meg a farkát vizeletürítés után?

Figyelt kérdés

Csak mert fülembe jutott, hogy a nők többsége hitetlenkedett ezen a dolgon.

Elárulom, hogy én és a férfi társaim nagyon nagy része sose törli meg. Megrázzuk és mehet vissza a helyére.

Sex előtt meg alap a fürdés.

Wc után törléstől függetlenül se adnám a lány szájába a szerszámot. Mindig megkell mosni ilyen esetben. Ez az én véleményem.


2020. jan. 18. 12:00
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
37%

A férjem mindig megtörli/ megmossa ès ülve pisil, így lett nevelve.

Hígy lehet valaki annyira igénytelen, hogy hugyosan visszateszi a gatyájába?🤮

2020. jan. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
*Hogy
2020. jan. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
58%

#11


Úgy, hogy van aki húgyosan is a szájába veszi, meg szájba adja. Lásd, 80%-ost meg a pasiját. Igényes pár, de ha ehhez van gusztusuk, akkor egészségükre.

2020. jan. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 Lachesys ***** válasza:
36%
gobdolom az elkerulte a figyelmed, hogy napi 2x furdunk? biztos valami lepras csovesek vagyunk:)) csak mert vki nem rohan ki a vilagbol a normalis testszagokra (ismetlem nem a hetek ota nem furdott turos phocsre gondolok) meg nem lesz igenytelen. gondolom ti edzes utan se estek soha egymasnak, semmi spontan nem lehet a szexualitasotokban, ha ennyire a furdes elotte a szentiras.
2020. jan. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
38%

Akkor a kérdésre: ha nem törli meg,igénytelen a számomra


A nagyon spontàn bárhol/bármikor hölgyikének: ha szabadban vagy olyan helyen esünk egymásnak,ahol nem fürödhetünk mindig lesz nàlunk egy üveg tiszta víz vagy minimum intim törlőkendő. Képzeld, így is lehet spontànnak lenni,de én biztos nem hagynám,hogy ott érjen hozzám,amíg nem tiszta. ✌

2020. jan. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 Lachesys ***** válasza:
41%
nem tudom sztem baromira hangulatrombolo h jaj varj varj kitorlom torlokendovel, szagold a mukamillat :D inkabb a kezet mossa meg, meg enis, azon van a baci, minek nemkene a vaginamba jutnia:D
2020. jan. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
57%

Aham. Mert a hugy íze egyenesen szuper... Gratulálok.

Ja,meg biztos nagy terjedelmű és széleskörű a biológia tudásod,de ha azt hiszed,csak a kezeden van baktérium,megtapsollak. Egyéb irànt ha vizelés után csak megtörlöd,képzeld,a baktériumokat nem távolítod el. Na,akkor ennyit a higéniáról. Az pedig,hogy 2x fürdötök egy nap,nemhigénikusabb,pusztàn vízpazarlás.

2020. jan. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 Lachesys ***** válasza:
38%

a kezemrol nem kene a baciknak a phinamba jutnia, latom megy a szivegertes. nyilvan erre valok a kezfertotlenitok. a lactobacikat kimosogatni sokkal karosabb, csak ugy elmondom. es ja, fel ev mulva végzett orvos leszek, szori:(


a hugynak amugy ha eleget isztok es nem szemet kajan eltek kb semleges ize van, konkretan alig erzodik barmi is. de nekem aztan mindegy... reg elengedtem mar h barmit foglalkozzak a maganeletemben a tarsadalmi konvenciokkal.

2020. jan. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
34%

Nagyon jó kérdés ez itt. Látszik legalább, hogy milyen agyhalottak írkálnak ide. Én szerencsére egy csajjal sem futottam még össze aki ezen kattogott volna. Azonnal bevették ahogy kikerült a szerszám a gatyámból. Akkor is, ha tudta, hogy két-három vizelés óta tuti nem volt megmosva, mert egész este együtt randiztunk és valószínűleg nem mosogattam a farkam arra amerre jártunk. 9 és 16 látja ezt jól.

Egyébként elárulom, hogy miután a hüvelyből kihúzom a farkam és elmegyek a szájában ezerszer több baktérium jut a csajba mint ami a vizelés végén kis rétegben a farkam végén marad. Egyrészt a farkamon az ő hüvelyflórája és nedvei lesznek másrészt a sperma és az ondó szépen kitol mindent ami a húgycsövemben van. Mert ugye ugyan azon a csövön át távozik a vizelet is mint amin keresztül 20 perc múlva a szájába lövök.

Buli után a kapualjban meg a susnyás részen is mosogatjátok a fszt félrészegen hajnali kettőkor gondolom. Meg a Soundon is meg van mosva a srác farka, aki két napja nem aludt az ekitől és a piától amikor lerendez titeket a sátorban.

Fszmosogatás ugyanmár...

2020. jan. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
32%

"Hígy lehet valaki annyira igénytelen, hogy hugyosan visszateszi a gatyájába?🤮"

De utálom az ilyen ostoba g333ciket! Egyrészt nem hugyos mert veletek ellentétben felhúzzuk a fitymát és csak a cső pisis. De hiába törli meg a kis búza párod, a farkában és még a hólyagjáig is van vagy 30 centi vezeték amiből még szivárog úgyis. Nézz meg egy férfi katétert milyen hosszú(kb 50 centi)!

De legalább ti nő sokkal undorítóbbak vagytok nemi tájékon mint mi! Ennek örülhetsz!

2020. jan. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!