Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ki az aki nem törli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ki az aki nem törli meg a farkát vizeletürítés után?

Figyelt kérdés

Csak mert fülembe jutott, hogy a nők többsége hitetlenkedett ezen a dolgon.

Elárulom, hogy én és a férfi társaim nagyon nagy része sose törli meg. Megrázzuk és mehet vissza a helyére.

Sex előtt meg alap a fürdés.

Wc után törléstől függetlenül se adnám a lány szájába a szerszámot. Mindig megkell mosni ilyen esetben. Ez az én véleményem.


2020. jan. 18. 12:00
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
49%

Nem járok fesztiválokra, sosem jártam. Nem részegeskedek, főként nem fekszem le susnyásban, 2 napja nem fürdött egyénekkel. És nem nyalatom ki magam pisilés után senkivel sem. Engem ez végtelenül zavarna.

És lehet magyarázni bármit, de ha nincs gusztusa az embernek mindenhez, akkor nincs. Még akkor sem ha a tisztelt gyakorisok különféle jelzőkkel illetik miatta. Az igénytelenségnek is van határa, amit nem mindenki tud tolerálni.

Az egyik válaszoló meg jöhetne kiszippantani a katétereket, ha befejezte az orvosit. Egyből kevesebb dolgom lenne, ha már annyira tetszik a húgy íze neki.

2020. jan. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
62%
Ha minden wczés után rendesen tisztálkodnátok nem kéne kiküldeni egymást mosakodni amikor megkívánjátok a szexet.
2020. jan. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
46%

Normális nőt kell találni amelyik nem ilyen prűd meg mániás. Akkor nem kell állandóan mosni a farkadat. Smárolás előtt meg ne felejtsetek el fogat mosni és szájvizezni. Ha tüsszent vagy köhög valaki körülöttetek, akkor tusoljatok is le.

Gyanítom az ilyen nőkkel még egy jót sem lehet dugni. Fintorognak a fsznak.

2020. jan. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
29%

#23


Nyaljál ki egy húgyos pinát. Attól, hogy ehhez neked van gusztusod, még nem leszel jobb a szexben,csak gusztustalanabb. Szívesen.

2020. jan. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
44%
80 %-os, te egy ritka primitív ostoba pi..csa vagy. Te orvos? :D Aha.
2020. jan. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Miért búza? Mert nem hagyja magàt retkesen? 😂
2020. jan. 19. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
47%
Mondjuk érdekes,hogy egy "leendő orvos" írni se tud normàlisan... Hm. Hát mindegy is. Légy boldog és nyalj sok pisit 😂😂✌✌
2020. jan. 19. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 Lachesys ***** válasza:
26%

ja mert leendo orvosok nem uthetnek felre semmit a mobil billentyuzeten ugye?


nem azt mondtam hogy a hugyivas a hobbim, hanem hogy nem zavar, ha a baratom nem torolgeti a fhaszat minden szopas elott kamillas torlokendovel. de mondom, marhara nem erdekelsz:D amugy meg hany realos, fizikus stb srac nem tud irni? baromi gaz felrepelesekre ugrani, mikor kifogysz a normalis ervekbol :) de semmit nem kell bizonygatnom ilyen ertetlen lenyeknek.

2020. jan. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 Lachesys ***** válasza:
5%
ja es a minden wc utan akkor ti kimossatok a sunat es intimtorlo?:D oke. en csak ilyen gaz vagyok, hogy wc papirt hasznalok, mint az emberek 90 szazaleka....
2020. jan. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Fogadjunk ez a kérdés Dezső Bence és Markó Rebeka közös videójából jutott eszedbe :D
2020. jan. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!