Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhidegülés! Újra fel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhidegülés! Újra fel lehet éleszteni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


8 éve vagyok a férjemmel. 5 éve élünk együtt. Mindennap elmondja, hogy szeret, ad puszikat, de.. Nem beszélgetünk. Hétvégente se foglalkozik velem. Számítógép előtt ül reggeltől estig és online lövöldözős játékot játszik a haverokkal. (lehet, hogy lányokkal is?). Hívom, hogy menjünk sétálni, de az a kifogás, hogy egész héten dolgoztunk, örül, ha itthon van. Ha az ágyba befekszünk, akkor is kb telefonnyomkodás megy egymás mellett. Ezektől úgy érzem, hogy eltűnt a szerelem. Csak vagyunk. Elmondtam neki, de szerinte nem tölt sok időt a gép előtt és rosszul érzem :/ nem járunk el sehova sose, mert vagy a pénz a kifogás.. Pedig telne rá vagy szintén az, hogy örül, ha itthon van.

Már kezdek ebve belebolondulni.

Mit tegyek?


30/N


2020. jan. 19. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor megy ha mindkét félnek van rá igénye. Ha a párod szerint ez így teljesen oké és szerinte fenntartható egy kapcsolat úgy, hogy semmi energiát nem rak bele akkor ez veszett ügy. Én ilyen esetben a szakítást látom az egyetlen opciónak. Ő nem fog változni, nem olyan ember aki hosszabb távon tud egy kapcsolatba energiát fektetni.
2020. jan. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is voltam ilyenben, annyi különbséggel hogy 4 évet voltunk együtt...

Nekem lépnem kellett, úgy éreztem megfulladok. :(

De nem bántam meg, hiszen találtam egy férfit aki sokkal jobb annál amit elképzeltem magamnak! Szóval, ne savanyodj be. Ha egyenlőre még nincs erőd szakítani, nem kell. Ez kiforrja magát. Járj el a barátnőkkel néha... :)

2020. jan. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyerekek vannak?

Ennyi idő után már nem is a nagy lángoló szerelem van terítéken egyébként sem. Hanem a megszokás. A mai világban már egy éves kapcsolatra is azt mondom, ejha, mert ha valami nem működik nem megjavítjuk, hanem eldobjuk, és továbbállunk, keresünk másikat.

Ne támaszkodj rá, biztos vannak barátnőid akikkel kikapcsolódhatsz te is. Ha neki ez kell, hogy számítógépen játszik... Még mindig jobb mintha egy alkoholista, asszonyverő állat lenne.

Az igényeidről meg ülj le vele beszélgetni. Hogy igen, szeretném, ha többet foglalkoznál velem, odafigyelnél rám. Ha nem érti meg, addig kell mondani, míg egyszer csak megérti. De neked is legyen egy külön elfoglaltságod, hobbid, baráti köröd.

2020. jan. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!