Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 35 éves házas nő miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 35 éves házas nő miért akar napokig az anyjáéknál aludni? Normális ez?

Figyelt kérdés

Bár a járás alatt voltak intő jelek, mert akkor is ezt csinálta. Képes kivenni péntekre szabadnapokat, hogy csütörtökön a munka végeztével rohanhassunk az anyjáékhoz. Van, hogy hétfő hajnalban indulunk vissza és onnan megyünk egyenesen dolgozni, csak hogy mégtöbbet ott lehessen! Semmi különöset nem csinálunk ott, de tényleg! Az anyja főz, takarít, facebookozik, közben pletykákat mesél a szomszédokról. Az apja a kertben dolgozik, majd bejön a tv elé meccseket nézni. Soha nem mennek sehova. A feleségem meg élvezi hogy ki van szolgálva és kislány lehet pár napra. Én meg ülök ott mint a tökkelütött és alig várom, hogy hazajöjjünk. A vicces az egészben, hogy még jóban sincs igazán az anyjáékkal mert csomószor keresztbe tettek nekünk. Pl eladtak egy házat, a bejött pénzt meg mindet odaadták a húgának amikor nekünk is jó lett volna a közös otthonhoz. Ehelyett szegény nagymamám segített ki minket és én fizettem vissza neki.

Mániája hogy ott kell aludni napokig. A gyerekszobájában! Még a saját húga sem szokott ottaludni, sőt neki már van egy gyereke, de még úgyse alszanak ott sose! Ilyet még nem halottam senkitől. 60 km-re laknak tőlünk és állandóan találkozunk! Végig náluk voltunk 26-2 között, majd itt voltak nálunk a szülei múlt héten. Itt is aludtak, ők is szeretnek idegen helyen aludni. Havonta 1 hétvége biztos találkozó, meg ők is jönnek egyre mindig! Ehhez képest már eldöntött tény, hogy jövő hét csütörtökön összepakolva menjek érte a munkahelyére mert 17:01 perckor indulunk az anyjáékhoz és hétfőn reggel jövünk vissza 8:00-ra. Még szerencse hogy nincs annyi szabadnapja, így sokszor csak pénteken indulunk el. De múlt évben 12 napot vett ki erre! Mivel nincsenek annyira jóban, előfordul hogy alig szól bárki egymáshoz, csak úgy ott vagyunk mint a halak. Szerintem semmi értelme.

Találkozott ilyennel valaki? Azt hittem ez csak addig fog tartani amíg nem lesz saját lakásunk, a saját nevünkön, mert addig nem fogja otthon érezni magát. Nem így lett. Aztán gondoltam hogy majd az esküvővel úgy érzi lett saját otthona, de még mindig az anyjáék házát hívja “haza és otthon”-nak. Ez idegenek előtt vicces helyzeteket is hoz sokszor. Pl “megyünk haza a hétvégére”

Mit lehet ezzel kezdeni?


2020. jan. 20. 00:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
"csak úgy ott vagyunk mint a halak. Szerintem semmi értelme." Talán menekül valaki/valami elöl????
2020. jan. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem, szerintem nem normális. Mi történne akkor ha kitennéd, majd haza mennél, és érte mennél? Vagy haza jön busszal. Én tuti nem élném így az életemet, hogy állandóan anyósnál keljen lenni hétvégente.
2020. jan. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Jól beleszaladtál...Valami nem stimmel a toronyba!
2020. jan. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért mész vele? Ha meg mész, akkor miért maradsz ott?
2020. jan. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológust ajánlanék neki.
2020. jan. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi is így voltunk, nekem a párom volt ilyen, állandóan ott kellett aludni hétvégente a szüleinél, cirkuszolt már abból is ha beteget jelentettem és hogy akkor ő mit mond anyukának miért nem megyek? Hát mondom azt, hogy beteg vagyok.

Nagyon gyorsan elejét vettem a dolgoknak, és alig pár hónap járás után közöltem, hogy ez így nem fog menni, menjen ha akar akár minden hétvégén buzulni az anyjáékat, de én nem megyek vele. Aztán szépen lassan ritkulni kezdtek ezek a szülőlátogatások.

De én eleve azt vallom, hogy oda megyek, ahol jól érzem magam, úgyhogy anyósékból untig elég volt kéthavonta egy hétvége, nem ottalvással természetesen. Amúgy nagyon aranyosak voltak, csak hát még az én szüleimet is látogatni, meg a szabad hétvégéink, meg a programos hétvégéink, szóval jó pár hét mire újra rájuk kerül a sor. Számomra ez volt a normális és élhető rend. Egyébként sokat beszélgettünk erről, mert nehezen értette meg, hogy ő otthon van, de nekem akkor is egy stresszhatás, akármennyire vendégszeretőek anyósék, és én sem hozom őt olyan helyzetbe, hogy napokig éjjel nappal alkalmazkodjon szinte idegenekhez. A szüleim közel laknak, mégis sokkal ritkábban ugrunk ki hozzájuk, maximum 2 órára.

Szerintem ezt jóval korábban tisztáznod kellett volna hogy te ezt hogy szeretnéd.

2020. jan. 20. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Már ne haragudj, de te is egy mamlasz vagy, hogy ezt így kis pincsikutya módjára végigcsinálod vele minden hétvégén. Állj már a sarkadra, légy tökösebb és próbálj neki határozottan nemet mondani, ha tényleg ennyire kínos és haszontalan a szituáció. Ha menni akar, menjen. De te miért hagyod magad így ráncigálni, azt nem igazán értem.
2020. jan. 20. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Valaki így oldja meg, hogy ne kelljen otthon se főzni, se takarítani se semmit csinálni. Nem akarok rosszmájú lenni és azt mondani, hogy ő is ezért csinálja. Nehogy beleszaladjatok abba, hogy lesz több gyerek, aztán otthon se ünnepelni se semmit nem lehet, mert mindig, örökösen egész család felkerekedik több gyerekestül és mennek oda napokra, minden hétvégére, hosszú hétvégét is már alig várják stb...
2020. jan. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem normalis. Az elettarsam (39/F) heti 1-szer megy az anyjahoz 5-6 orara . Nekem meg ez is hulyeseg es ertelmetlen.. (Mindannyiunk Budapesten el es itt szulettunk)

N

2020. jan. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek egy ilyen nőt, hasonló korosztályból. 4 éve férjnél van, de 3-kor mikor végez a munkával szalad anyukához, este 7-8-ig nàla van, 7végén is az anyjánál van, otthon főzni vagy takarítani nuku, szalad a ház. Persze nem szólok bele, ha ez így nekik jó...Én biztos nem tűrném sokáig. Ja és magától nem fog megváltozni.
2020. jan. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!