Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a pasim ide...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a pasim ide akar jönni, de anyámék nem kíváncsiak rá?

Figyelt kérdés

Egyidősek a szüleink (60 körüliek) én 20 vagyok, ő 31 és már hazavitt bemutatni jól kijövök a szüleivel, ő is ide akar jönni, de anyámék egyáltalán nem kíváncsiak rá sőt azt mondták nem is jöhet ide. A barátomnak ez elég rosszul esik.

Mit tegyek?

Anyámék miatt megy tönkre az összes kapcsolatom.


2020. jan. 8. 18:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Azt engednek be a házukba, akit akarnak. Akkor menj te!
2020. jan. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
Sajnos övék a ház, találkozzatok máshol.
2020. jan. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Amelyik pasi nem fogja fel, hogy ez nem a te hibád és emiatt elhagy, az annyit is ér. A barátodnak 31 évesen lehetne több esze és empátiája feléd, elég aggasztó a hozzáállása.
2020. jan. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Egy pofavizitre sem engedik?
2020. jan. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
3# Neked nem esne rosszul ha valahol nem látnának szívesen?
2020. jan. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

#18:48

Én ugyan nem a hármas vagyok, de hallottam már azt, hogy anyuka nem kíváncsi rám. Sz44rul esett, de nem anyukát szeretem, hanem a fiát. És nem anyukával akarok élni, hanem a fiával.


És szerintem a 3-nak igaza van.

2020. jan. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Valóban jogos,hogy mit számít az ha a szülők nem állnak pozitívan a helyzethez. De, számít, a későbbiek során főleg.

Én egy ilyen helyzetben vagyok hosszú évek óta. Ha szorosabb lesz a kapcsolat jönnek az ünnepek, családi események,amin óhatatlan,hogy találkozniuk kellene. Vagy pl. a kérdezővel történik valami baj, vagy a párjával, ismét fura szitu ha nem fogadják el.


Itt nem a bemutatkozáson/odamenésen van a hangsúly, sokkal inkább azon,hogy a család nem fogadja el ezt a kapcsolatot, gondolom legalábbis.

2020. jan. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Én a helyében örülnék neki. Utálom a kötelező jópofizást a lány családjával...
2020. jan. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem a kora miatt nem fogadják szívesen.

Azért mert minek nekem kapcsolat, ha ebből se lesz úgyse házasság. Minek kellenek pár éves kapcsolatok.

Életemben 1 kapcsolatom volt előtte ami 4 évig tartott.

2020. jan. 8. 19:22
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A te szüleinek nem mondta az a négy gyerek holland haverom, hogy a gyereknevelés, a folyamatos elszakadás menedzselése.

Akkor még csak nem is akartam gyereket, mióta van még sokszor eszembe jut.

A legnagyobbak már házas, önállóak, és mégsem vesztettem el.

A szüleid nem tudnak mit kezdeni azzal a helyzettel, hogy felnőtt a lányuk.

2020. jan. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!