Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy 4. randi után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 4. randi után be akar mutatni a szüleinek a pasi?

Figyelt kérdés
2020. jan. 7. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Miért ne lenne az?
2020. jan. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert még együtt se vagyunk
2020. jan. 7. 15:36
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Minek randizol vele, főleg 4x, ha még mindig úgy érzed, hogy nem illetek össze? Gondolom ő már úgy érzi, hogy egy párnak mondhatók vagytok.
2020. jan. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Valami súlyos kommunikációs probléma lehet köztetek!

Ha te úgy érzed, nem vagytok együtt, akkor mondd meg neki, hogy korainak érzed. Érdemes ezt akkorra időzíteni, amikor már elmélyül a kapcsolat, hacsak nem a szülei áldására vár; de akkor nagyobb baj is van.

2020. jan. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 Akkor tisztázni kéne, hogy még nem érzed úgy, hogy egy párt alkotnátok, feltehetően ő másképp érzi.
2020. jan. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na igen ha mar van 3. Randi az mar tényleg azt jelenti hogy együtt vagytok... mert az elso az meg oke nem biztos de a második után mar mindneki tudja azert hogy akar-e folytatást (kivéve ha pl 3 egymás után követő napon történt a randi de ha durván eltelt 7-9 nap közte és telon végig dumaltatok akkor jogos a felvetés hogy ti mar jártok...)

De ha nem érzed meg ezt annak akkor beszélj vele

Amugy is ha nem akarsz tőle tobbet akkor minek randiztak vele 4x???

2020. jan. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én szülő vagyok, de nekem kb fél év után szokták elhozni a gyerekeim a nagyőt.

Én nem sürgetem, soha

2020. jan. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!