Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mit gondoltok erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit gondoltok erről? Igaza van?

Figyelt kérdés

Azt most hagyjuk, hogy milyen eszméletlenül paraszt stílusban fejti ki a mondandóját, nekem is kinyílt a bicska a zsebemben. De szerintetek van ennek valóságalapja? A ti feleségeitek is beleestek ebbe a jelenségbe és ha igen, akkor úgy éreztek ahogyan az úriember ecseteli?

[link]



2020. jan. 20. 21:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Nincs igaza vagy inkább úgy mondom h nagyon kis százaléka a kapcsolatoknak az ahol ezen bukik a dolog h hízik a nő /ff
2020. jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Minden valamire való értelmes ember eddig is tudta, hogy Schobert Norbert egy igénytelen trashceleb, ez csak egy újabb bizonyíték rá.
2020. jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
A szenvedély szűnik meg - annak az egyik táptalaja szexuális vonzódás, de ennél több van benne.
2020. jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%

Én nő vagyok, tudom nem nekem szól a kérdés.

Szerintem igaza van alapvetően, főleg ha szülés előtt normális alakja volt a nőnek, aztán a gyerek után meg totálisan elhagyja magát. Ők nem abba szerettek bele.

Még csak nem is kell azonnal visszanyerni az alakot, de aki évek múltán is hájas marad, annak mi a mentsége?

Nagyon sokan ilyen-olyan betegségekre hivatkoznak, pedig ezeknek 90%-a csak szeret nassolni és lusta mozogni, ez az igazság. Nagyon kevés az, aki valóban betegség miatt nem tud lefogyni.

Az nem igaz, hogy csak a külső a fontos, nem minden férfi ösztönállat, de igenis fontos nekik a kinézet is, ezt kár lenne tagadni.

2020. jan. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem unjátok ezt a csicskagyászt?
2020. jan. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%
Szögezzük le, ez egy köcsög. De egyet kell értsek vele ebben.
2020. jan. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

Azért azt tudjátok ugye, hogy félred.ugott a Réka mellett ő is?! 😀 Biztos ő is dagadt volt szülés után!

Idióta hipokrata! 😂

2020. jan. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

A nők 48, illetve a férfiak 61%-a tartozik a túlsúlyosak vagy elhízottak közé.

Úgy hogy felesleges a nőkre kiélezni ezt. A férfiak nagyobb arányban vannak elhízva, és még csak a gyerekszülésre sem foghatják.


[link]

2020. jan. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%

Norbika azt ecsetelte miért lépnek félre a férfiak, nem azt, hogy a nőknek ilyen alapon még több joguk lenne rá.


A külső is biztos egy olyan dolog amin jó ha az ember dolgozik, mert lehet itt álszenteskedni de azért ha lehetne választani az emberek 99%-a azt választaná, hogy a párja 10-20 év házasság után is bombázó legyen.

Ugyanakkor szerintem ez ennél bonyolultabb de mindenképp jót teszel magaddal is meg a pároddal is ha nem hagyod el magad csak azért mert sikerült megházasodni.

2020. jan. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon kevés nő lesz a szülés után hatalmas zsírdisznó. Aki nem tud a párján elviselni némi terhességből visszamaradt pocakot meg 8 plussz kilót 1-2 évig az egyszerűen csak ne vállaljon gyereket. Amúgy meg át lehet venni minden egyes nap a gyereket amikor hazaér hogy az asszony el tudjon menni 2 órát kondizni meg bevásárolni friss zöldségből. Ja hogy az már nem megy mert akkor nem lehet a TV előtt tespedni egész este...
2020. jan. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!