Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan nő, aki nárciszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, aki nárcisztikus férfival alkotott egy párt?

Figyelt kérdés

Ha igen,honnan ismerted fel hogy az?

Próbàltál rajta változtatni?

Vagy szakítottatok?

21/L



2020. jan. 20. 21:52
1 2
 1/15 Lachesys ***** válasza:
100%
nem volt a parom, nem jottunk ossze, csak kavartunk. mindenben nekem kellett igazodni, csomoszor bunko volt, megbantott. ha vmit nem ugy csinaltam ahogy o akarta jott a megszegyenites, hibaztatas. de hala az egnek nem lett köztünk tobb, en meg legkozelebb mar azelott felismerem az ilyet, h barmi komolyabb lenne...
2020. jan. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Onnan, hogy minden útjába eső nővel flörtölgetett, sőt néha még azon is túlment! Fogdosta őket és hasonlók. Persze ő semmiben nem volt hibás, még én voltam az elviselhetetlen, féltékeny hárpia. Szakítottunk természetesen. Épp eszű nő ezt nem viselné el!
2020. jan. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Beetetési időszak után általában van legalább egy másik ember akit bombáz, de még nem biztos benne, hogy sikerült befüggesztenie és megszereznie mint elsődleges forrást.

Azaz a lecserélésedre és eldobásodra készül, ez van függőben.

Javaslom figyelj jobban mindenre és a koncentrálj a párhuzamos kapcsolatok felderítésére.

Ha ezt nem teszed meg váratlanul és hirtelen fog a padlóra tenni.


A nők az ő számára olyanok mint egy fiók. Ha szüksége van rájuk akkor kihúzza és kivesz belőlük valamit ( amit én nem tudok neki megadni ), ha már nincs akkor meg visszatolja a helyére... Ja... és nem mellesleg nem kell hozzájuk alkalmazkodni mert mindig ők alkalmazkodnak hozzá.


Nem lehet az ilyeneken változtatni. Fuss.

Szakitottam. No contact.

2020. jan. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én ezt nem tapasztaltam, hogy mellettem más nőkkel is szeretne viszonyt folytatni, viszont azt igen,hogy mindenben kb csak az ő akarata érvényesül.Emellett megpróbál teljesen kisajátítani.

2020. jan. 20. 22:43
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Irigy, önző, beképzelt és arrogáns. Csekély empátia, csak magával törődik. Manipulál és kihasznál másokat. Imádja magát, egyenesen csodálja és úgy érzi hogy senki nem érti meg őt hisz annyira különleges és egyedi. Magas egzisztenciájú, sármos és határozott. Eleinte roppant bájos és csábító, később már inkább rideg. A felszínen úgy tűnhet, hogy nagyon figyelmes, ugyanakkor ez inkább csak a manipuláció része, amúgy pont nem érdekli.

Én is ilyen vagyok. Ha nem is ennyire durván, de bőven van bennem.

Három gyerekem van két nőtől.

A forgatókönyv a következő. Kb másfél évig minden klappol. Majd valami elszakad bennem és teljesen érdektelenné válok. Ilyenkor jön még ugyanennyi sírás, zokogás és egyéb kínlódás. Ezt általában unom, ezért egyre kevesebbet vagyok vele. Végül jön más és a kör újraindul. Akkor és azzal vagyok együtt akivel akarok. Teljesen mindegy ki mit gondol, a nőknek ez bejön. Néha magam is meglepődöm, hogy mennyire.

34/F

2020. jan. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem jöttünk végül össze több hónap ismerkedés után, aminek mára már nagyon örülök. Kezdetben teljesen más oldalát mutatta, aztán idővel az elfogadó, tisztelettudó, kompromisszumképes férfi sehol sem volt. Gyakran beszélt a sérelmeiről, ahol mindenki hibás volt, egyedül ő nem. Az én nehézségeimre nem figyelt, valahogy mindig magára terelte a témát és kicsit lelki szemetesnek is éreztem magam. Nem mutatta ki az érzéseit és a szavai mögött nem volt felelősség, cselekedet. Elviccelte a dolgok nagy részét, gyakran megsértett engem és a barátaimat is. Mellettem több nőnél próbálkozott, végül mindenért én lettem a hibás. Bár nem szeretem a nárcisztikus szót, mert manapság gyakran ráhúzzák emberekre, utólag viszont azt érzem, hogy nem volt vele minden rendben.
2020. jan. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem jöttünk össze, csak egy voltam a lehetséges fiókok közül, engem is ki-be tologatott, közeledett, aztán dobott, aztán legközelebbi unatkozó periódusában rám írt, a kommunikáció lényege az volt, hogy hetekig semmi, aztán megint lerohant, aztán megint eltűnt egy hónapra. Végül én mondtam, hogy hagyjuk. Nem lett köztünk soha semmi.

Ami nagyon jellemző rá, hogy napi 3 szelfit lő magáról Facebook-on, a foglalkozása is összefügg a magamutogatással. Szerintem egy nárcisztikus ember erről pl. könnyen felismerhető, hogy minden de minden róla szól az Ő közösségi oldalán. Mert persze közösségi oldal nélkül nem is tudnak létezni.

2020. jan. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

A barátnőm. Iszonyúan féltékeny. A munkatársaimra is. Ő minden jobb pasival flörtöl, feltünősködik.

Van hogy ok nelkül féltékenységi rohama van, beképzel dolgokat, kiabál, hisztizik, majd lenyugszik és úgy tesz mintha én hisztiztem volna.

Mindenben alkalmazkodni kell hozzá, a pillanatnyi hangulatàhoz.

Az ő hülyeségeiért is engen okol.

Mért vagyok vele? Őrült jó vele a szex.

De már eljutottam addig hogy nem ér annyit hogy vele maradjak

Inkább átlagos szex kiegyensúlyozott normális nővel.

2020. jan. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy megosztottátok a tapasztalataitokat!
2020. jan. 21. 18:56
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyon későn ismertem fel. Összeszedtem minden erőmet (már rég nem szerettem, de a lakhatásom rajta múlt) és dobtam.
2020. jan. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!