Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én értek egyet Schobert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én értek egyet Schobert Norbival?

Figyelt kérdés
Nem szándékom provokálni senkit és tudom hogy a kisebbségbe tartozom, de érdekel, hogy van-e még olyan aki szerint van igazság abban amit Norbi mondott? Nyilván lehet vitatkozni a stílusán meg arról hogy kamu-e a biznisze. Én személy szerint sosem bírtam. Viszont úgy gondolom, hogy az teljesen igaz, hogy sok kapcsolat azért megy tönkre, mert a felek más emberré válnak, mint amikor összejöttek. Ez nem csak a nőkre, de a Férfiakra is igaz. Annyi esetet látni, amikor szingliként sportos és önmagukra adó emberek egy pár év kapcsolat után elhíznak, elhanyagolják magukat, aztán meg csodálkoznak, hogy véget ért a vonzalom. Nektek mi a véleményetek?

2020. jan. 21. 00:13
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
92%

Igazság van benne, de ettől még nem mondanám, hogy igaza van. Az úgy hatna akkor mintha szinte törvényszerűen minden férfi így állna a szülés után nagyobbra nőtt párjához. Ő ezt a dolgot direkt dramatizálja, hogy az erre fogékony nők kétségbeesetten vegyék az update pacalját.

Igen a nők felszednek kilókat szüléskor, igen egyes férfiak innentől már mennek is más nőhöz. Csakhogy ez a kettő ugye nem egyenlő egymással. És egyébként is, sok nőnek van párja úgy is, hogy már szülés előtt 10 évvel is ducibb mint némelyik nő szülés után. És nem feltétlenül csalják őket. És vannak akik ducik sem voltak, szülés után sem azok, de akkor is csalják őket.

Norbi nem találta most el a legjobb marketing szöveget, ez van. A Nivea sem reklámozhat úgy, hogy "De rusnya az arcod a sok éjszakás meló után. Félre fog dugni az ember, ha így meglát. Kenj rá Niveát."

2020. jan. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
23%
Végre valaki! Köszönöm a kérdést. Rengeteg ismerősöm posztolja, hogy úhhh nem ért egyet Norbival, felhaboritja..jönnek a commentek h ot is... Én ismerem Norbit és Rékát is személyesen. És egyet értek Norbi ezen kijelentésével is! Az igényesség fontos és Fittness-Welness Instruktor vagyok szóval egy kapcsolatban elég gyakori h a fékek elhanyagoljak magukat és + kilókkal senki sem olyan kívánatos, mint egy feszes jó testű egyén. Én egyet értek Norbival! Igaza van... de sokaknak faj az igazság...
2020. jan. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
71%

Ebben teljesen igaza van attól függetlenül hogy a szememben mint ember nulla.

Egy buta áltudományos dumával hülyíti az embereket. A sok ostoba pedig gazdaggá tette.

2020. jan. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
83%

Jó, ha Norbika így gondolja, akkor fizessen minden ezzel kapcsolatos költséget, legyen az kondibérlet, sportoló-ruha vagy egyéb felszerelések, és persze a helyes étkezés miatti pluszkiadásokat is.


Csak mert leszólni, pofáznia könnyű az összeszélhámoskodott milliók bástyái mögül.

2020. jan. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
35%

Ilyen szempontból egyetértek. Ha valakit választasz, az aktuális állapotába szeretsz bele. Amilyen kívül - belül. Később ezt fenntartják a közös emlékek, ezzel kiküszöbölhetők az olyan változások, mint az öregedés vagy egy kisebb súlyváltozás, új élethelyzet miatti változás köztetek... De ennek is vannak határai. Ha valaki teljesen kifordul magából és közelében sincs annak, akivel a párja összejött, ráadásul mindezt hanyagsággal és rossz szokások szaporításával éri el, egy idő után nehéz lesz szeretni. És nem csak a külsőségek miatt, hanem mert erre a szintre eljutni komoly belső hanyatlás is kell, hogy valakinek "beleférjen".

A magam esetében például semmit sem befolyásol, hogy a párom télen felszed egy tízest vagy hogy látszanak rajta az évek. Az sem befolyásolna, ha szemüveget hordana kontaktlencse helyett. Az sem, ha más sportba kezdene... Ezek apróságok a szememben, nem kívánom vagy szeretem kevésbé emiatt.

De azért mikor valaki egy igényes, rendes emberből egy gusztustalan disznó lesz (már bocsánat), akivel a súlya a kisebbik gond, az, hogy őt egyáltalán nem zavarja és semmi hajlandóságot nem mutat, hogy ne folyjon szét, meg az egyéb undorító dolgok (mint a zsíros haj és a nyakszőr) meg a nagyobbik... Meg mikor valaki nem kedves szavakkal, segítőkészen áll hozzám, hanem ugráltat és minden korábbi meglepetést és igyekezetet alapvetőnek kezel és inkább hisztis, ha nincs, mint boldog, ha van... Na akkor én is kinyitnám az ajtót az illetőnek.


Egy kapcsolat akkor ér véget, ha az egyik fél magasról leszarja, hogy a másik szól neki, hogy ez így nem oké. És mikor nem fél attól, hogy a tulajdonképpen önző, a kapcsolat ellen dolgozó viselkedésével és hozzáállásával ellenség lesz belőle... Volt ilyenben részem. Nem tartom magam felszínesnek, de van az a lealjasodási szint, amit ugyanazzal a belsővel ugyanaz az ember nem viselne el. És ezen a ponton ez már nem a külsőről szól.

2020. jan. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
92%
Én csak azt nem értem, hogy ő miért csalta orrba-szájba Rékát, amikor ő vékony maradt a szülések után? Arról miért nem beszél vajon, hogy neki mi volt az indoka?
2020. jan. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
90%
Részben értek csak egyet vele. Tényleg vannak, akik elhanyagolják magukat a kapcsolatokban, de ő ezt leegyszerűsítette egy általános törvényszerűségre, ami vicc szintű. Ismerek olyan párokat, ahol mindkét fél felszedett pár kilót, jól néznek ki és szeretik egymást. Az meg külön vicces, hogy szerinte a férfiak csak a vékony nőkre gerjednek, nem más náluk szex érzelmekkel és hasonlók. Oké, elfogadom, hogy ő érzelemmentesen csinálja a lovával, de én érzelemmel csináltam azokkal, akiket szerettem és bejött rajtuk pár kiló plusz.
2020. jan. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
75%
Norbit nagyon nem bírom, de azzal egyetértek, hogy ha egy párkapcsolatban az egyik fél nagyon elhagyja magát, hízik 20-25 kg-ot és igénytelen lesz, akkor elveszítheti a másik fél vonzalmát. De olyan is előfordul, hogy a nőn lesz 20 kg súlyfelesleg, már önmagának sem tetszik, ezért le sem fekszik a férjével. Volt is egy hasonló kérdés itt a napokban. Vagy a barátnőmék esete, aki a 2 gyerek után is igényes volt, adott magára, a férje meg elhagyta magát. De az zavarta, hogy a felesége tetszik más férfiaknak is, nála vonzóbbaknak, ezért folyton féltékenykedett, pedig nem volt oka rá. Aztán a féltékenység agresszióba ment át, és a barátnőm elvált.
2020. jan. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, mármint erre gondolsz?

[link]


én őszintén szólva azt csodálom, hogy még senki se cirógatta meg egy szívlapáttal ezt a tahót... túl azon, néhány részletben persze van igazsága, mint minden tankönyvi szintű demagógnak.

2020. jan. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
#9 igen erre a botrányra gondolok, de nem az indexes cikkre, hanem amiről a videóban beszélt
2020. jan. 21. 00:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!