Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Duci tréning Norbival (aerobik...

Duci tréning Norbival (aerobik jellegű) mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
Nem fogyózok,csak könnyed mozgásra vágyom, plusz az sem árt ha csinosodok tőle :)

2017. ápr. 28. 20:12
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
Könnyed mozgásra megteszi de ettől nem lesz jó forma.
2017. ápr. 29. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy fiatal szetvezet számára semennyire :)

Múltkor néztem viszont az egyik Duci Tréning alatt a kommenteket, és 70-80 éves emberek írtáltak alá, hogy milyen jó nekik és hogy sikerült ezzel fogyniuk :)

Annak a korosztálynak töjéletes, mivel már az is csoda, hogy felállnak a kanapéról a TV elől. Bár a diabeteses nagyanyámat tudnám rávenni, hogy sütizabáás és panaszkodáa helyett álljon be a TV elé tornázni...

2017. júl. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én egy picit javítanék ezen, lehet nem gondolnátok de én huszonéves fiatalként kezdtem el tavaly Norbi legelső duci tornáját mert szégyen vagy sem, ezt bírtam végigcsinálni ez volt ami nem készített ki. azt hiszem enyhe intenzitású aerobiknak tudható be. nem is tudom milyen régi már, még nem létezett az update-es baromsága sem, de esetemben -és sokak helyzetében! igenis számított ez a mozgásforma is és bizony egy megfelelő étrenddel amit hangsúlyoz is a legelején hatásos lehet a mai napig.
2017. dec. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!