Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez mi? Szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mi? Szerelem vagy barátság? Nekem már fogalmam sincs:S

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a legjobb haverom fiú. És mikor barátnője lett, nagyon úgy éreztem, hogy egyre jobban féltékeny leszek. Plédául mindig úgy éreztem engem el hanyagolt, stb. Most nincs barátnője, és olyan jó érzés lenne ha átölelne meg ilyenek. Ez mintha szerelem lenne.

DE....a sulinkban több fiú is van, aki bejön nekem (látásból), és ha járnék a legjobb haverommal, előttük nem tudnám megölelni, meg ilyenek....Egyszerűen nem tudom ez szerelem-e vagy nem és nem szeretnék játszani vele....(ő nem tudja h ilyeneket gondolok)

Segítsetek mit tegyek? Aki volt hasonló helyzetben mit csinált?


2010. júl. 22. 10:59
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és mindketten 16 évesek vagyunk:)
2010. júl. 22. 11:00
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha mások előtt ciki lenne megölelni, akkor ez nem szerelem! Én egyszerűen birtoklási vágynak mondanám...
2010. júl. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát lehetséges de enm szeretném tönkre tenni, de egyszerűen ha már enm beszél velem hiányzik...és pl csak miatta akarok felmenni msnre stb....de tönkretenni enm szeretném
2010. júl. 22. 11:12
 4/10 anonim ***** válasza:

miért érdekel hogy ez micsoda?

amúgy szerintem ne csinálj semmit előbb utóbb elmúlik

2010. júl. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
*nem
2010. júl. 22. 11:13
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért érdekel, hogy ez micsoda, mert most jelenleg nincs barátnője. És attól félek, ha egyszer közeledne felém, nem akarnám tönkretenni, ez ez nagyon rossz érzés
2010. júl. 22. 11:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem mindig van egyértelmű határ 2 ember kapcsolata között. Attól hogy létezik a barát meg a szerelem szó, nem biztos, hogy bele illenek az érzéseid ezekbe. Szerintem a "barátod", de mint férfi, mégis felkelti benned a nőt. Vannak akik szerint még az is belefér, hogy lefeküdjenek 1 baráttal. Van akik szerint a szájrapuszi még oké. Van aki szerint meg a barátáság nem testi kapcsolat. Pl 2 fiú nem valószínű hogy annyira vágyik egymás ölelésére. Ez a férfi-női energia jelenléte, de nem hiszem hogy szerelem, mert akkor minden percben azon szenvednél, hogy veled legyen, és nem érdekelne a világ véleménye.
2010. júl. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A birtoklási vágy tökéletes kifejezés. Néha ez még a barátságot is tönkreteheti. Nem őt szereted, hanem a férfiasságát.
2010. júl. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az utolsó választ nagyon köszönöm ez most hasznos és elgondolkodtató volt.....Hát igen, fiúk közül talán ő az egyetlen aki "törődik" velem
2010. júl. 22. 11:18
 10/10 A kérdező kommentje:

Az utolsó választ a 11:16ra értettem:D


húúú oké birtoklási vágy....de nem azért vagyok vele barát mert férfias:Dhanem a személyisége miatt

2010. júl. 22. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!