Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy szerethetőbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy szerethetőbb legyek?

Figyelt kérdés
az a baj, hogy idáig ahány csajjal dolgom volt, mind csak a barátom akart lenni, szeretnék ezen változtatni, komoly kapcsolatra vágyom.19F
2010. júl. 22. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
vagy túl kedves vagy,vagy egyszerűen csúnya.
2010. júl. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát ez bizony így van. hogy nézel ki egyébként?
2010. júl. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

próbálj ne a legjobb barátjukká vállni és ne így akard megfogni őket, mert így belopod magad a szívükbe, de csak mint barát és mindenben megbíznak benned, de egy bizalmas baráttal nem kezdesz ki mert akkor félsz, h elromlik az a jó kapcsolatotok :(

persze légy kedves és udvarias velük, de közben hícsérd meg, h milyen jól néz ki

remélem hasznos voltam és ha gondolog írj nyugodtan privátot és bármikor szívesen segítek ha tudok :)

2010. júl. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is ezt kell mondanom, hogy a külső fontos. És tényleg nem jó ha túl kedves vagy. Nem kellemes dolog, de néha nem szabad közel engedned másokat magadhoz, sőt, lehet hogy néha manipulációra is kényszerülsz.

Itt már írták, hogy nem merik kockáztatni a barátságot. Ha csak egy hím vagy aki bevetődik az életükbe, és nem ismernek annyira (titokzatos vagy) de látnak 1-2 vonzó elemet, érdeklődni fognak. Maradj is távol tőlük, így marad erős a vágyakozásuk. Persze ha vannak alapelveid 1 kapcsolatban, azt nem árt tisztázni a "hosszú románc" előtt, de úgy, hogy ne tudják, hogy ez nekik szól-e. Soha ne éreztesd velük, hogy sínen vannak, csak azt, hogy van esélyük.

Nagyon kevés nő van, aki képes akkor is szeretni valakit ha teljesen megnyílik. Főképp azért mert azt hiszik, hogy mindenki egy tipikus bunkó pasi aki valójában a mélyen egy érzéki romantikus csődör. Nekik i van tökéletes férfiképük, akkor is, ha nem ezt mondják, vagy nem tudják mi az. Ez az ösztön. - Széles váll, nagy állkapocs, magas pasi, kemény, de engem nem bánt = biztonságban vagyok az alfahím mellett...

2010. júl. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát nemvagyok a legszebb, de csúnya se vagyok, köszi a válaszokat, hasznosnk találom őket :), azért még írhattok ezt-azt, őszinteséget.köszi
2010. júl. 22. 15:42
 6/7 anonim ***** válasza:

"Nekik i van tökéletes férfiképük, akkor is, ha nem ezt mondják, vagy nem tudják mi az. Ez az ösztön. - Széles váll, nagy állkapocs, magas pasi, kemény, de engem nem bánt = biztonságban vagyok az alfahím mellett..."


Nem kötekedni akarok, de ez kissé eltúlzott megállapítás.

Csak néz körbe a környéketeken, szomszédok között, ismerősök között, hát én nem ilyen férjeket látok...:-))

Ezek szerint aki nem magas, kis állkapocs, nem "kemény" azoknak nincs barátnőjük, feleségük, gyerekük? :-))))

Na persze... Gondolom mindenki apukája 185+, széles váll,

kemény és egy megtestesült férfi ideáll. Azért ez őrület, hogy Magyarországon minden pasi így néz ki.

Ember néz körül az emberek között aztán értékeld át a megállapításod, mondjuk ahogy így mondod minden férfinak nagy mellű, tökéletes testű felesége van, mert tudod az ösztön. Nincs egységes ösztön!!!! Mindenkinek más jön be.

Mindenkinek más az ideál.


Gondoltam kiegészítem, mert még befordulnak a népek ezen az általánosított, sarkalatos, megállapításodon.


27/F ( ja képzeld nem nézek úgy ki mint a terminátor mégis van és volt is nőm, lehet én vagyok a kivétel? :-)) )

2010. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Széles váll, nagy állkapocs, magas pasi, kemény, de engem nem bánt= Alfahím


Nem ettől alfahím. Tanultál történelmet?

Nézd már meg a hadvezéreket, vezetőket, vagy ha már keménységnél és nyers erőnél tartunk a maffiát.


Nem a testi adottságoktól alfahím valaki hanem a belső tartásától. Hiába vagy kemény ha megtörnek lelkileg.


Vajon Al capone hogy is nézett ki? Szerintem Alfahímnek nevezhető a tag. Vagy nem? Na ugye. Szerintem hiába volt keményebb nála valaki testileg legfeljebb külön koporsót kellett csináltatni, hogy a széles válla elférjen :-))


Ma meg itt ledagiznák, + lelúzereznék a kinézete miatt.

2010. júl. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!