Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom elmondta, hogy neki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elmondta, hogy neki a szőkék jönnek be, túlreagálom?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A párommal lassan három éve együtt vagyunk. Minden rendben van, viszont múltkor feljött témának, hogy lassan befestetem a hajam, mert egyre több ősz hajszálat találok a barnák között. Ő elmondta, hogy lehetnék szőke, mert neki a szőkék jobban tetszenek. Ezen nagyon meglepődtem, és rosszul is esett. Szerinte túlreagálom, hisz együtt vagyunk 3 éve és szeret. Bennem viszont megfogalmazódott, hogy minek jött egyáltalán össze velem, ha a szőkéket szereti? Eleve vannak önértékelési problémáim, ő meg ezzel rátett egy lapáttal. Lehet buta kérdés, de rosszul esett. Hisz benne az is tetszik ahogy kinéz és amikor hosszú ideig azt hiszed a párod szereti a külsődet, hidegzuhany amikor kiderül, hogy neki mégis külsőleg másmilyen lányok jönnek be.

Túlreagálom?



2020. jan. 23. 07:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Igen, túlreagálod. Kipróbálhatod wc szőke színt, de ha nem tetszik, akkor olyat válassz, ami neked OKÉ.
2020. jan. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
8%
Már csak azért sem festeném be szőkére. Válassz sötétbarnát.
2020. jan. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

Érthető kicsit a reakciód, de ezt túl reagálod...

Más lenne, ha más ellentétet mondott volna, amin nem lehet változtatni és nagyon eltér Tőled, de még az sem azt jelentette volna, hogy nem szeret és valaha is lecserélne!

Részedről ez amolyan normál női hiszti.

2020. jan. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%

Na figyelj, babám. Soha, ismétlem, soha nem leszel tökéletes senkinek. Ennek semmi köze nem kell hogy legyen a te önértékeléseddel. Te születtél valahogy, amiből ki tudsz hozni valami csodálatosat. Minden nappal egyre okosabb, értelmesebb, kedvesebb és szebb tudsz lenni. Ez vagy te. Neki tetszhetnek különböző feature-ök emberekben, de attól még téged fog szeretni olyan dolgok miatt amik felsorolva baromságok. Nem a hajad színe miatt hanem amiatt az édes kis anyajegy miatt a nyakadon, vagy amiatt ahogy egy szót kiejtesz és neki az vicces lesz, egyedi és szerethető.

Az önértékelési problémáidat csak te tudod megoldani úgy, hogy (na most figyelj) megpróbálod értékelni magad. Minden emberben van egy kisgyerek akinek még senki nem mondta, hogy "ronda vagy" ő tudja magáról, hogy nem szép, nem ronda, hanem csak szimplán "ő" és tiszteli ezért magát. Neked is ez a dolgod.

2020. jan. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%

Gondolom "erős, érett gondolkodású, felnőtt nőnek" tartod magad.

Igen, túlreagálod.

2020. jan. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Pont azt szereti benned amilyen vagy, nem a kinézeted érdekli elsősorban. Szerintem ez jó.
2020. jan. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Miert, te sosem lattal meg egy darab ferfit se a vilagos, aki jobban nezett volna ki akar csak egy dologban is a parodnal? Tulreagalod, nem ennyire lenyeges dolog egy hajszin.
2020. jan. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%

Ez nagyon dedós.

Ilyenen minek megsértődni.

2020. jan. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%

"Túlreagálom?" Igen.

Nem lehetne esetleg vörös?

2020. jan. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 exelant ***** válasza:
47%
Én elhiszem, hogy rosszul esett ez neked, s elgondolkodtál ezen a megjegyzésén a párodnak, hogy ha a szőke nők jönnek be neki, akkor miért nem szőke nőt választott társának, miért téged... nekem is rosszul esett volna, és én is elgondolkodtam volna nagyon ezen a dolgon. Én is voltam már hasonló szituációban, s nekem is csalódás volt egy ehhez hasonló megjegyzése egy adott férfinak.....csalódtam benne, s majdnem szakítottam is.... ha nem én jövök be neki , akkor miért velem van, miért nem más nőt választ.... fogalmazhatott volna mindenesetre finomabban, kicsit másképp is a párod, ha már ennyire őszinte volt.... nálam is a párom kiakadt, hogy azt hitte vagyunk már úgy, hogy beszélhetünk arról őszintén, hogy más nőket is megnéz az utcán, milyen formás fenekük, cicijük...satöbbijük van....hát nem esett jól.... mondom akkor én is bevallom, olykor én is hogy lefeküdnék akár egy másik férfival is, ha nagyon bejönne nekem a külseje, a habitusa alapján...nem tudom neki ugyanez hogy esne, s nem e lenne féltékeny rám...volt már, hogy valaki velem épp emiatt szakított, mert féltékenykedett....én eddig igyekeztem ebben a párkapcsolatomban erre vigyázni, hogy ne történhessen ez meg, mert fontos nekem a másik fél...de most meg én kapok egy ilyen bámulós férfit ki magamnak...s azzal jön, hogy hűséget fogadott nem vakságot... de az ember egójának ez csak nem tetszik, főleg ha ezt szemtől szemben meg is mondja, hogy szereti a jó nőket megnézni....akkor menjen a fenébe....azokhoz a nőkhöz...s előtte azt hittem,minden tökéletes köztünk....lehet én is túlérzékeny vagyok, de emiatt majdnem szakítottam vele...végül mellette maradtam, de mindenesetre az érzéseim erősen tompultak felé...nemrég még közös életünket tervezgettem,de ezután nem is tudom....most már csak egyre inkább elvagyok mint a befőtt ebben a párkapcsolatban...legalább ne mondta volna, vagy ne gy, hogy szereti megbámulni az idegen nőket...
2020. jan. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!