Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, el merjem mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, el merjem mondani neki?

Figyelt kérdés
3 hónapja találkozgatok a barátommal és 2 hónapja jöttünk össze. Voltak kisebb problémáink ez idő alatt és szeretném elmondani neki,hogy beszéljünk komolyan kettőnkről. Mit akar tőlem,mit érez,mert néha úgy érzem részéről csak elvagyunk és ennyi. De egyszerűen mikor látom,nem jön ki szó a számon és ez olyan rossz. Mármint csak ennél a témánál. Mit tegyek szerintetek? Köszi
2020. jan. 23. 11:43
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A hogy kimaradt a kérdésből. Vagyis mit tegyek,hogy el merjem mondani? Köszi,ha segítetek
2020. jan. 23. 11:45
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Kisebb próblémák 3 hónap alatt? Minek kell ezt erőltetni, 3 hónapos kapcsolatban nem veszed észre a problémákat a rózsaszín köd miatt...mi lesz akkor veletek később? El kell ezt engedni
2020. jan. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Írj neki üzenetet, ha ennyire nem megy.
2020. jan. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha már 3 hónap után ez van akkor ezt engedd el szerintem. A másik meg, hogy 3 hónap után mit vársz tőle? Ez semmi idő, persze, hogy csak elvan veled mert mondhatni épp hogy összejöttetek. Ráérsz majd 1 év után azon gondolkozni, hogy merre tartotok.
2020. jan. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
10 év házasság után szoktak kisebb problémák lenni. Itt kicsit korán jöttek a gondok.
2020. jan. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Persze nem a házasságot meg hasonlók akarom felhozni. Csak egyáltalán jó lenne tudni,hogy ő akarja ezt az egészet vagy sem. Mert néha úgy érzem igen és mondja,hogy fontos vagyok. Máskor meg együtt vagyunk egész nap és kb egy puszit nem kapok...és én ha ez így marad nem akarok benne maradni,mert csak szenvedek. Leírni sem akarom,mert azért ezt személyesen jobb lenne. Lehet iszok előtte 1-2 felest,ha más nem lesz🤣
2020. jan. 23. 12:26
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Mindenképp érdemes erről beszélni, ha esetlegesen nem szeretnéd az időd vesztegetni. 3 hónap nem hosszú idő, de arra elég, hogy az ember ezekre a kérdésekre nagyjából tudjon válaszolni. Sok ember szeret csak úgy ellenni a másikkal és elodázni azt a kérdést, hogy komolyabban elköteleződjön egy állásponttal kapcsolatban a másikkal, de szerintem ez egy fontos kör lenne nálatok is. Lehet, hogy olyat fog mondani, ami nem tetszik majd és esetleg ettől tartasz, de hidd el, hosszútávon jobb tudni, hányadán álltok.
2020. jan. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi,igen erre gondoltam én is. Főleg,hogy régóta ismerjük egymást és egy városban élünk. Muszáj tisztázni mit akar,mert "feleslegesen" együtt maradni nincs értelme. És azt biztos tudja már,hogy akar-e velem maradni vagy sem. Házasság meg hasonlók meg sem fordulnak a fejemben,szóval ő sem érezheti úgy,hogy erőltetnem. Én csak tudni szeretném mire számíthatok.
2020. jan. 23. 12:52
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem értem mit kell ezen megbeszélni. Ha jól elvagytok, gyakran taliztok, mindkettőtöknek jó együtt, akkor mit vársz? Szerinted mi fog változni ha kikényszeríted tőle hogy szeretlek juliskám jóban rosszban cuppcupp? Ha most így nem jó a kapcsolat, akkor jobb már nem lesz. Ha meg működik, akkor szavak nélkül is működik.
2020. jan. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy én nem mindig érzem,hogy jól elvagyunk. Volt ténylegy h ott aludtam egész nap ott voltam es egy puszit nem kaptam. Sztem ez nem oke...meg hogy az 5 hazzal arrebb levo kocsmaba be tud ugrani,de hozzam nem kepes bejonni. Nem azt akarom kikenyszeriteni hogy szeretlek meg hasonlok,hanem legyen oszinte es mondja meg mit akar. Mert en nem csak ugy tekintek ra mint egy baratra..es akkor inkabb most egy nem mint kesobb,amikor jobban elmelyulnek az erzeseim.
2020. jan. 23. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!