Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek csinál ilyet a baratototk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek csinál ilyet a baratototk?

Figyelt kérdés
Szóval a barátom dolgozik reggel9 tol délután 7 ig. És olyankor szinte semmit nem beszél velem, mostanaba bármit írok leregalja emojival vagy egyszerűen nm válaszol. Ha viszont megmondom neki akkor azt a választ kapom ml, mit csattanok fel o dolgozik. Én értem, hogy dolgozik de fb on fent van, snap chatan fent van és nekem mégsem ír vissza. Akkor most kinek van igaza? Én vagyok az önző? Igazság szerint eléggé ki van fáradva a munkától.. De kb napi szinten legyen 30 üzenet amit valtunk... Elege feszült vagyok mostanaba miatta.

2020. jan. 23. 17:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
32%
Nekem is kb ugyan ez volt a problemam h 6 oran keresztul semmi reakcioja nem volt. Ezen ki is akadtam es nem virtam magamban tartani nyilvan hisztinek fogta fel, de szerintem ha szeretek vkit akk van 2 percem 2 orankankent h valaszoljak. Sot alig varom h beszelhessunk..
2020. jan. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#11

" ha szeretek vkit akk van 2 percem 2 orankankent h valaszoljak."

Persze, persze, majd ha te is olyan helyen fogsz dolgozni, ahol levegőt venni se lesz időd, majd akkor is ugyanez lesz a véleményed? Tinigyerekek, mi a f..szért kezdtek dolgozó emberrel, ha nektek a 0-24-ben való kontakt kell? Ismerkedjetek tanuló sráccal, aki úgyszintén nem dolgozik, mint ti.

Látszik, hogy fingotok sincs a munka világáról, és még ti mertek itt hisztizni! Nőjetek fel agyilag, kérlek!

2020. jan. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!