Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiatalabb lányok valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatalabb lányok valóban félnek a komolyabb, céltudatosabb fiúktól? És ha igen, akkor miért?

Figyelt kérdés
Az öcsém 18 éves. Kicsit érdekes, hogy mint nővére (11év van köztünk) ilyet mondok, de ő valóban egy nagyon jó pasi. Magas, sportos, helyes, ezmellett kedves, vicces, jóindalatú, inteligens, céltudatos és még sorolhatnám. Ő belsőleg és külsőleg is egyaránt meghaladja a korát. Nagyon bejön a lányoknak, de nem tipikusan az a kezdeményező tipus (kicsit vissza húzódó). Komoly, nagyon komoly srác. Szinte minden idejét az Egyetem mellett a munkának szenteli (szinte önerőből alapított egy jóműködő vállalkozást /18-évesen). De a lányok terén nem ilyen szerencsés. Hiszen ő szinte sose jár (pár éve) szórakozni, a baráti körét se tizenévesek alkotják, és nemis érzi magát jól a társaságukba. Ezért a hasonló korú lányok nem bírják mellette sokáig. Olyan rossz ezt látni hogy pont Ő nem talál maga mellé senkit. Ekkorát változott 12-3-év alatt a világ (mármint azóta, amikor én voltam ennyi idős mint most ő)?
2010. júl. 22. 12:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi már 19-éves (elirtam)
2010. júl. 22. 12:57
 2/7 anonim ***** válasza:

Kérdező,tisztára mint én,pont ilyen pasi vok én is,csak nem eléggé magas.

Szal tuti magasak mint nekem az igényei lány terén,nagyon válogatósak vagyunk,csak a tuti fullos csajok,akik bejönnek,gondolom a tesódnak is,ahogy írtad egy sikeres ember tök jó ilyet látni és olvasni.

Nekem mondjuk van barátnőm,de ő is idősebb 37 éves de 23-nak ha kinéz viszont nem egy idióta huszonéves,őket már nem bírom egyszerűen,más a felfogásom.


22F

2010. júl. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Érdekes, de nem az a "fullos" párti. Ő ha jól érzi valakivel magát (ami azért elég ritka, de volt már rá példa) akkor annak mindenképp ad egy esélyt és elhívja valahova (persze nem pizzázni).
2010. júl. 22. 13:08
 4/7 A kérdező kommentje:
mármint vacsorázni.........
2010. júl. 22. 13:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem félnek tőlük csak nem érdekli őket. Ma általában nem érdekli az embereket a komoly kapcsolat, mert az emberiség egy kiábrándult korszakát éli. És akik azt szeretnének, nem biztos, hogy valóban arra is vágynak, ill képesek rá. Azt tudnám ajánlani neki hogy ismerkedjen idősebb lányokkal. 25 körül talán már lehet valamit kezdeni a nőkkel. Akkor viszont el kell fogadni hogy egy olyan lánynak esetleg már volt 10 fiúja előtte...
2010. júl. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én is komoly vagyok csak lány vagyok és 18 éves.

És igen nagyon sokat változott a világ főleg 10 év elteltével. Sajnos ez van

:(

Ja és én sem találok senkit.

2010. júl. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

100%-os választ írtam az előbb :D

Hát igen mert igazam van.

Sajnos.

Na puszi és sok szerencsét az öcsédnek.

2010. júl. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!